Oyun Cs:go hile ile alakalı sorum

KIoud

Yeni üye
21 Ocak 2019
6
0
Denizli
Merhaba Türk Hack Team Üyeleri :

Kısa zaman önce CS:GO adlı oyunda bir yazılımcı tarafından geliştirilen bir hile kullanmaya başladım . Bu hile ücretsiz bir hile . Daha önceden skin changer kullandığımda Enjektör dosyası bilgisayarda olduğunda Valve Anti-Cheat tarafından ban yiyordum . Fakat Enjektörü bir USB Belleğe yüklediğimde VAC Ban yemiyordum . Daha önce bu hileden 1 kez VAC ban yedim . USB Belleğe atsam skin changerde olduğu şekilde ban yemem gibi birşey olurmudur . Birde USB'ye atılınca VAC bunu algılamıyorsa sebebi nedir ?

Cevap verecek kişilere şimdiden teşekkürlerimi sunarım

Saygılar ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Venum

Yeni üye
15 Ocak 2019
1
0
Merhaba Türk Hack Team Üyeleri :

Kısa zaman önce CS:GO adlı oyunda bir yazılımcı tarafından geliştirilen bir hile kullanmaya başladım . Bu hile ücretsiz bir hile . Daha önceden skin changer kullandığımda Enjektör dosyası bilgisayarda olduğunda Valve Anti-Cheat tarafından ban yiyordum . Fakat Enjektörü bir USB Belleğe yüklediğimde VAC Ban yemiyordum . Daha önce bu hileden 1 kez VAC ban yedim . USB Belleğe atsam skin changerde olduğu şekilde ban yemem gibi birşey olurmudur . Birde USB'ye atılınca VAC bunu algılamıyorsa sebebi nedir ?

Cevap verecek kişilere şimdiden teşekkürlerimi sunarım

Saygılar ...
Sa krdesim bu boyle bisey sen usb belege takib inject etib sonra cikariyorsan o veri pcden otomatik kalkar manitkende vac bunu alkamasi imkanziz dir yani veri kaypoluyo pcden silniyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.