CS:GO Rank Atlama Rehberi

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
4
Rivia
Ayarlarınızı Sabit Tutun!

Çoğu profesyonel oyuncu yıllardan beri kendi ayarlarında hiç oynama yapmıyorlar. Bunun sebebi oyun ayarlarına alışma süresi sizden zaman çalarak oyun performansınızı düşürüyor.

Kendi cfg’nizi hazırlayın en iyi ayar her zaman sizin en alıştığınız ve rahat ettiğiniz aylardır. Kendinize en uygun CS:GO ayarlarını belirleyip yıllarca o ayarlarla oynayın, daha iyi oynayacağınıza emin olabilirsiniz.

AOGWk9.gif


Oyun İçi Huzura Dikkat Edin!

Oyunda kick , ban yemeyin ve kavga etmemeye çalışın , oyundan atılmanız veya başka bir oyuncunun atılıp ban yemesi sizin lehinize kötü olacaktır çünkü oyunu artık eksik oyuncu oynuyorsunuz ve bu size özellikle CT takımında büyük problem yaratır.

AOGWk9.gif


Usta Oyuncuları İzleyin!

Profesyonel maçları ne kadar takip edip oyuncuların hareketlerine göz atarsanız o kadar iyi oynamaya başlarsınız. Bol bol ESL maçları izleyin ve oyuncuların yaptıklarını kendiniz de deneyin.

evf3KD.png


AOGWk9.gif


İyi Bir Sistem!

İyi bir bilgisiyar, eğer kötü bir bilgisiyarınız varsa size kasmalar ve droplar yaşatıcaktır ki bu da sizin rank atlamanızı düşürür.
Çünkü siz 50 - 70 fps arası alıyorsanız adamla kapışırken bir anda fps'iniz düşer ve drop yersiniz 3 - 4 saniyeliğine ve bu süre zarfında rakibiniz sizi rahatlıkla öldürür, bu yüzden bize iyi bir bilgisiyar gerekmektedir

9e8rRT.jpg


AOGWk9.gif


Maç Öncesi Isınmak Çok Önemli!

Maç öncesi ısınmazsanız oyun içinde aiminiz çok kayacak ve başarısız olacaksınız. Oyun içindeki ısınma gerçekten çok kısa ve size yetmeyecektir. CS:GO atölyesinden antrenman haritaları indirip oynayarak veya ölüm maçı atarak ısınmanızı yapabilirsiniz. Ayrıca surf yapmak da sizlere katkı sağlayacaktır. Mouse hareketlerini çok yavaş ve dikkatli yaptığınız için rekabetçide çok daha başarılı olacaksınız.

JA7Z5J.jpg


AOGWk9.gif


Rekabetçi Maçlarında EDO Çok Önemli!

Ne kadar fazla EDO o kadar hızlı rütbe atlama. EDO rekabetçi maçlarında raund sonlarında en fazla kişi öldüren ya da bombayı çözen, bombayı kuran kişilere verilen yıldızdır. Yani raundun adamı anlamına gelmektedir. Ne kadar fazla EDO alırsanız rütbeniz o kadar hızlı bir şekilde artabilir.

AOGWk9.gif


Takım Uyumu

Bu bir takım oyunu arkadaşlar. Kim ne derse desin ister dünyanın en iyi oyuncusu olun ister Scream gibi oynayın bu iş böyle. Tek başınıza bir yere kadar dayanabilirsiniz. Bu oyunda takımınızın uyumlu ve sürekli iletişim halinde olması gerek. Oyuna konuşma özelliği boşuna eklenmedi değil mi?

Kendinize bir Türk takım oluşturun ve sürekli onlarla girin bu sayede iletişim ve uyum en üst seviyeye çıkacaktır.

AOGWk9.gif


Haritaları Avucunuzun İçi Gibi Bilin

Oyunda gireceğiniz haritayı ezberlemek size çok büyük fayda sağlayacaktır. Sonuçta bilmediğiniz bir haritada ne nereye gittiğinizin farkına varırsınız ne de info verebilirsiniz. Ayrıca haritayı ezberlerken atılan flash, smoke ve el bombalarını bolca öğrenin. Bunlar gerçekten o haritada takımınızın hakimiyeti ellerine alması için gereken şeyler.

pOhwCc.jpg


Oyunda Bulunan Bütün Rekabetçi Haritalarına Aşağıdaki "HARİTALAR" Yazısına Basarak Gidebilirsiniz.

HARİTALAR


AOGWk9.gif

 

ONUR ALP YILMAZ

Yeni üye
15 Ocak 2019
15
1
Oyunun %90 lık kısmı hile olunca pek hilesiz rank atlayabileceğinizi sanmıyorum ben yıllarca oynamama rağmen 2013 yılından beri benim attığım reportlar bile hilecileri banlatamıyor overwatch sistemine bakan özürlüler ise kendileride hile kullandıkları için kimseyi banlamıyor artık herkes alışmış hileye csgo da ayrı bir gelir kapısı haline getirmiş zaten eğlencenize bakın elın 1 hileci yanınıza karşıya hilemi geldi :) allah için açtık diyin dalın :)
 

Mehmet Karahanlı

Uzman üye
17 Mar 2022
1,426
1,840
ustam eline saglık da biz aim calışıyoruz antraman yapıyoruz hopp bi adam vurdugumuzda hemen hile demeye başlıyorlar wallhacks demeye başlayıyorlar sinirlemirizi bozuyorlar eline saglık üstad
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.