CS: GO sistem gereksinimleri nedir? CS GO kaç GB?

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,767
679
Germany
GyUig8.gif

56df3cc16166c2ef6adf78ddb22b20e7.png

CS: GO MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR?

•İşletim Sistemi : Windows® 7/Vista/XP
•İşlemci : Intel® Core™ 2 Duo E6600 yada AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
•Bellek (RAM) : 4 GB
•Ekran Kartı : NVidia GeForce GT 420 veya AMD Radeon HD 6450
•DirectX Sürümü : 9
•Depolama (Hafıza) : 15 GB kullanılabilir alan

CS: GO TAVSİYE EDİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR?

•İşletim Sistemi : Windows 7/ Windows 8/ Windows 10
•İşlemci : Intel Pentium Dual Core E5700 3.00 GHz | AMD Phenom 8750 veya daha yüksek model bir işlemci
•Bellek (RAM) : 2 GB Sistem Belleği
•Ekran Kartı : AMD Radeon HD 6670 | Nvidia GeForce GT 630
•VRAM : 512 MB
•DirectX Sürümü : DirektX 9.0c
•Depolama (Hafıza) : 15 GB depolama alanı

CS: GO WİNDOWS BİLGİSAYARLAR İÇİN MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

•İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
•İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 işlemci ya da daha iyisi
•Bellek (RAM) : 2 GB RAM
•Ekran Kartı : Ekran kartı 256 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shader 3.0 desteğiyle DirectX 9 uyumlu olmalıdır
•DirectX: Sürüm 9

CS: GO MAC OS (APPLE-MACINTOSH) BİLGİSAYARLAR İÇİN MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

•İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) or later
•İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz ya da daha iyisi)
•Bellek (RAM) : 2 GB RAM
•Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 veya daha iyisi/ NVidia 8600M ya da daha iyisi
•Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

CS: GO LİNUX - STEAMOS BİLGİSAYARLAR İÇİN MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

•İşletim Sistemi : Ubuntu 12.04
•İşlemci: 64-bit Dual core Intel veya AMD at 2.8 GHz
•Bellek (RAM) : 4 GB RAM
•Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Grafik Sürücüsü: nVidia 310, AMD 12.11)
•Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
•Ses Kartı: OpenAL Compatible Ses Kartı

CS GO KAÇ GB?

CS: GO çoğu kaynakta 15 GİGABYTE yer kapladığı yazılmaktadır. Lakin oyuna gelen yeni aktüellemeler ve editlerle beraber oyunun gerçek boyutu 17-18 GİGABYTE arasına kadar yükselebiliyor. Başka bir deyişle siz oyunu hata almadan kurmak istiyorsanız bilgisayarınızda en azından 20 GİGABYTE yer ayırmanız gerekmektedir. Hasılı dediğimiz gibi CS:GO 15 GİGABYTE'dır lakin bilgisayarda kapladığı alan 17-18 GİGABYTE boyutlara kadar yükselebilmektedir.

7z0AWK.png

oV7X57.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.