CS:GO'Da Neden Hızlı Rütbe Atlıyamıyorum?

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Öncelikle selam gençler, şöyle konuya gireyim. CS:GO'da rütbelerin bir puan aralığı vardır. Siz bu puan aralığına girince o rütbeye sahip olursunuz.

12312.jpg

Diyelim MG rütbesine sahipsiniz, nova 1,2 ve 3 rütbelilerle rekabetçi girip maç kazanırsanız 2 puan alırsınız, fakat kendinize denk rütbelerle girip kazanırsanız 5 puan alırsınız. Ben puanları kafamdan söyledim belki farklı belirlenmiş sabit puanları vardır ama sistem böyledir.Yani daha kolay oluyor diye düşük rütbelilerle girmeyin zamanınızı boşa harcarsınız demek istiyorum.

ss_f5875f8de419a3d5133ae7245b8296db2c027dd8.1920x1080.jpg

Ayrı bir konu olarak Mirage'da rütbe atlamak Dust'2 den daha kolaydır.

Bunu kendim yaşadım, buraya da yazma isteği duydum, iyi oyunlar dilerim.

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Öncelikle selam gençler, şöyle konuya gireyim. CS:GO'da rütbelerin bir puan aralığı vardır. Siz bu puan aralığına girince o rütbeye sahip olursunuz.

12312.jpg

Diyelim MG rütbesine sahipsiniz, nova 1,2 ve 3 rütbelilerle rekabetçi girip maç kazanırsanız 2 puan alırsınız, fakat kendinize denk rütbelerle girip kazanırsanız 5 puan alırsınız. Ben puanları kafamdan söyledim belki farklı belirlenmiş sabit puanları vardır ama sistem böyledir.Yani daha kolay oluyor diye düşük rütbelilerle girmeyin zamanınızı boşa harcarsınız demek istiyorum.

ss_f5875f8de419a3d5133ae7245b8296db2c027dd8.1920x1080.jpg

Ayrı bir konu olarak Mirage'da rütbe atlamak Dust'2 den daha kolaydır.

Bunu kendim yaşadım, buraya da yazma isteği duydum, iyi oyunlar dilerim.

Selamlar Değerli Binbaşı 4238

Birşey Bilmeden Sizde Bu Forumda Olsanız Nasıl Olurdu Sizce Herşeyin Bir Düz Mantığı Yok Mudur ?

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Sizi Diyorum Aynı Rütbede Bir Adam Sizden Daha Kötü Oynuyabilir Kötü Günü Olabilir İyi Günü Olabilir Sizce Diyorum Düz Mantığa Alırsak Bu Konuyu Sizcede İyi Bİr Sistem Değil Mi Rütbe Aşamaları ?

Ben sadece hızlı rütbe atlamak isteyen birinin izlemesi gereken yolu yazdım. Konu isminden yanlış anladınız sanırım.

Son düzenleme:

bat3rist

Üye
21 Eki 2014
226
2
Dünya
rütben ilerledikçe rütbe almak zorlaşıyor , ayrıca sabit puan var mıdır bilmiyorum ama EDO kısmı çok önemli ayrıca isabet oranın yani boşa mermi sıkma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.