Oyun CSGO Hile Yazmak Hakkında

ekutuker

Yeni üye
21 Ocak 2019
39
0
Öncelikle herkese merhaba,

Atom Premium, CSRK Premium, EzGlobal tarzı CS:GO hileleri hangi dilde ve hangi platformda yazılıyor?
CSGO C++ ile yazıldı diye biliyorum, sanırım hilelerde C++ kullanıyor?

Neyse, konumuza dönelim.

Visual Studio 2017 C++ kullanarak bu tarz hileler yapılabilir mi?
WindowsForms var bir de konsol biliyorum ben fakat hilelerde oyun içindeyken bir tuşa basınca menü açılıyor.

Bunu nasıl yapıyorlar?
Elinde kaynak olan varmı (arşiv, video vb. -türkçe olursa iyi olur-)?

Öncelikle "neden hile kullanıyorsunuz kardeşim" yazıcaklar cevap atmasın. Ben bizzat kendim kullanmıyorum zaten.

Yardım edebilir misiniz?
Bir hile nasıl yapılır?
Örnek kod varmıdır?

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Github üzerinden açık kaynak olarak yapılmış hileleri inceleyebilirsiniz. Göreceğiniz üzere pek çok dil ile hazırlanabilir ama ağırlık cpp ile hazırlanmış.

Kod:
https://github.com/search?utf8=%E2%9C%93&q=CSGO+Hack&type=

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Merhaba ;

Hileyi sıfırdan yazmak yerine ilk başta temel mantığını kavramanız daha iyi olacaktır.Şu video da bir hileyi nasıl kendinize göre editleyeceğinizi anlatıyor ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NKFT5keO2Bo[/ame]

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Merhaba , Kaliteli Bir Hile İçin Programlama bilmeniz şart , Ancak Her Hangi bir Hileyi mesela /( intelpro ) Yükleyerek Düzenleme Yapa Bilirsiniz ...
İyi Günler.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.