Çukur Final

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Son dönem dizi sektörünün uzun soluklu projelerinden biri olan Çukur, 4. sezonun sonunda final yapacak. 100. bölüm dolayısıyla eski ekip arkadaşlarıyla bir araya gelen Uğur Yıldıran, senarist Gökhan Horzum'un final sahnesini yazdığını söyledi.

Kaynak; karar.com

Siz ne düşünüyorsunuz. ?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Çukur varken söz izliyordum . Sonra söz bitince az uz izledim . 1 sezondur hiç izlemedim ama üzdü . Bir kitap vardı çukur senaryosu o kitap a göre yazılmış biliyor musun ? Yüce kral bilmemnenin ölümü diye bir kitap .

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Çukur varken söz izliyordum . Sonra söz bitince az uz izledim . 1 sezondur hiç izlemedim ama üzdü . Bir kitap vardı çukur senaryosu o kitap a göre yazılmış biliyor musun ? Yüce kral bilmemnenin ölümü diye bir kitap .

Söz bitti , savaşçı bitti , isimzizler bitti , börü bitti , çukur bitecek, şimdi ise ben biteceğim az kaldı. :D

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Söz bitti , savaşçı bitti , isimzizler bitti , börü bitti , çukur bitecek, şimdi ise ben biteceğim az kaldı. :D
Ben hiç dizi izlemem ya. Söz izledim ilk bölümü bi baktım hoşuma gitmiş fln . Ailemde genelde yarışma içerikli programlar izlediği için zaten vakit de yok denk de gelmiyorum.

Yeni dizi çıkar dizi mi yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.