CuLLeN_s Wp Hacker V3.2.0 YENİ ÇIKTI

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
Bu program admin şifresi bilinen sitelere indeks atmaya shell atmaya ve zone almaya yarar.

Arkadaşlar script hatalarını kapattım, zone almada sıkıntı vardı artık alıyor ayrıca diğer sürümde olan kullanım süresini kaldırdım...

+ Programın ismi: CuLLeN_s - CuLLeN_s Wp HACKER
+ Programın sürümü: 3.2.0
+ Kullanılan programlama dili: vb.net
+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait.
+ Sistem Gereksinimleri: Microsoft .Net Frame Work 4.5
+ İndirme Linki: İndir Yandisk
+ VirusTotal Sonuçları:
Virüs Total

Rar PW = Not : 1 teşekkür ve yorum atmayan pw istemesin ;) . pm atın

- Program Açıklama: Wordpress tabanlı sistemlere giriş yapıp kolayca ve hızlı bir şekilde sadece tıklayarak index at ,shell at ve zone al.

Kod:
 [SIZE="4"][url="https://www.youtube.com/watch?v=hvkecTRnpKA"]Tanıtım Videosu : [/url][/SIZE]

kullanan arkadaşlar sorun olursa bilgi verseniz çok iyi olur

.​

Son düzenleme:

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
eline saglık dostum on numara olmuş ama kötüye kullanda olucaktır huhakkak

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
Bildirdim KeyLo99 baktı güvenmiyorsan indirme kardeşim tht ye kim fake yedirmiş ki biz yedirelim
Arkadaşlar kullananlar bilgi verirse herkes için daha iyi olur beğenen beğenmeyen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.