Cünet Özdemir Tweet'ini Sattı! Tam 10 Bin Dolar!

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Gazeteci Cüneyt Özdemir Tweet'ini NFT ile Satılığa Çıkardı.

Cüneyt Özdemir 16 Mart'ta bir tweet attı. Bu tweet'te "Bu tweet bir 'SANAT ESERİ'dir!“ yazıyordu.

Sonrasında ise bu tweet'i Valuables adlı açık arttırma platformuna koydu. Toplam 4 teklif geldi. Bu teklifler: 100, 500, 1.000 ve 10.000 Dolardı. Cüneyt Özdemir saat 12:00 'daki yayınında açık arttırmayı bitirip kazananı açıkladı.
Tweet'i satın alan kişi olan "@izzetpinto78”, TV içerik dağıtıcısı Global Agency’nin CEO’su İzzet Pinto'ydu.

Cüneyt Özdemir, bu satıştan gelen paranın Darüşşafaka'ya bağışlanacağını açıkladı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tweet satın almak mantıklı mı?

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,207
676
Delft
Tweet satın almak gördüğüm en saçma ve para israfı şey.
O zaman ben de bu yorumu €1000'a satıyorum, sadece ciddi alıcılar yazsın.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Dolyetyus hocanın postunun hemen altında ki bu postu satıyorum. Sadece ciddi alıcılar yazsın. Pazarlık payı vardır.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Sahibinden Satılık Mesaj ilkciler rahatsız etmesin sadece ciddi alıcılar el sıkışırsak pazarlık yaparız.

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Bende satıyorum ucuza alıcısı çok bu posttun kaçırmayın pazarlık yok fiyat net Ciddi alıcılar sadece

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram

Teşekkürler dostum :)

Tweet satın almak gördüğüm en saçma ve para israfı şey.
O zaman ben de bu yorumu €1000'a satıyorum, sadece ciddi alıcılar yazsın.

Haklısınız hocam :mahcup

eline sağlık kardeşim 😀

Teşekkürler abim :))

insanlar nereye para vericeğini şaşırdı :)

Aynen :mahcup

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.