cvp alamadım bi yardım edin bi tek web-krali cvpladı saolasın!!

lycanwarrior

Yeni üye
1 Mar 2007
4
0
hocam bütün siteyi taradım ve şu kanıya vardım hep kolay siteler hacklenmeye çalışılıo peki büyük bir site heklense ben arkadaşla bi site kurduk beleş sitelerden ölesine içine araba resimleri attık!

site ismi: www.reklamsitesi.azbuz.com

çok denedik ama hackleyemedik! bunu nasıl hackleyebilirsiniz tabi hackleyip hackledim die yazmayın! nası yaptığınız önemli??????? bana yardım ederseniz sevinirim tabi işin ehli olan kişiler!
:puah

kenji

Yeni üye
26 Ocak 2007
11
0
kardeş küçükleri hallettlikte büyükler mi kaldı ayrıca yazdığın bu siteyi ancak mail adresini çalarak hacklersin bunun da bir çok yolu var her free host veren sitenin kendine göre açlkları var azbuzun açığını bilmiyorum kolay gelsin

CeSeT

Yeni üye
11 Ocak 2007
17
0
kardeş bunlar free site azbuz.com a ait bunun gibi bir çok site var arkadaşında dediği gibi kullanıcı bilgileri ve mail adresi lazım

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Efso.asp ile hackLeyeBilirsin yada Zehir sokarak..Efso iLe NasıL hAckLeriz..
iLk öNce KurBanın hostu almı$h oldugu siteden bizde kendimize 1 Free Host ediNiyoruz..
AccouNtumuz aKtif oLduktan sonra Login oLuor we EfSo.asp'yi upLoad edioruz..
daha sonra aDres CuBuguMuza
kullaniciadı.hostadresi.com/efso.asp yazıoruz enTerLıy0ruz..
yuKarıda Ne yAzıyor.. d:\user\ bu sekilde yazıor.. demekki HosTTa d:\user kLasöründeyiz..
pEki diger SiteLere nasıL eri$icez..
tabikide GoogLe'da freehostun adresini aratarak..
örNeğiN: ifastnet.com'dan aLınmısh 1 siteyi HacKLiCez..
GoogLE SeaRch: ifastnet die aRatıoruz..
we KarŞımıza ifastnet ile iLgiLi siteLer cıkı0r..bir tanesini kurban oLarak Seçiyoruz..
örNek:kullaniciadı.ifastnet.com/forum/ bu durumda yukarıya d:\user\forum\ yAzıcaz we Git BuToNuNa TıkLıCaz
We Kar$ımıza kullaniciadı.ifastnet.com/forum/'un d0syALarI CıKıor..
$imdide tek kaLAn indexi buLup Kendinizinki iLe dei$meq
EfSo.asp

Dip Not:Efso'yu indirirken AntiLer Buna engeL oLabilir..o yüZden 1dakikalıgınıza aNtinizi kaPatınız..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.