Danimarka'da tekrar kuranı kerimi yakıldı

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Dün yine Danimarka'da kuranı kerim yakıldı
İsveç bir açıklama yaptı yaptığı açıklamada şunları söyledi
100 kuranı kerim daha yakmak suç olmasın İsveç bayrağını yakmak suç olsun dedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mustymi

Üye
27 Mar 2022
113
36
rasmus paludan dün yine kuranı kerim i yaktı
İsveç bir açıklama yaptı yaptığı açıklamada şunları söyledi
100 kuranı kerim daha yakmak suç olmasın İsveç bayrağını yakmak suç olsun
Dedi dün rasmus paludan isveç'te bulunan bir caminin önünde kuranı kerim i yaktı
Elinde hz.muhammed peygamberimize hakaret eden kağıt vardı değerli Türk hack tim üyeleri bu alçak saldırıya karşı saldırı yapmanız lazım iyi forumlar
ALLAH belasını verecek dert etme :) oda yanacak

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
422
Trabzon
İsveç ardından Danimarkaya açtığımız siber savaş hala devam ediyor, saldırı timlerimiz geceleri uyku uyumuyorlar, kurum, kuruluş, tüm sitelerini erişime kapatıyoruz, ve beğenmedikleri ezan sesini onlara dinletiyoruz merak etmeyiniz 🙂

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
İsveç ardından Danimarkaya açtığımız siber savaş hala devam ediyor, saldırı timlerimiz geceleri uyku uyumuyorlar, kurum, kuruluş, tüm sitelerini erişime kapatıyoruz, ve beğenmedikleri ezan sesini onlara dinletiyoruz merak etmeyiniz 🙂
Teşekkür ederim Türk hack tim

Deniz992

Yeni üye
27 Nis 2023
3
1
Hocam instagram'dan gördüm elinize sağlık Allah bu vatanı ve sizin gibileri korusun.

Deniz992

Yeni üye
27 Nis 2023
3
1
Biz incili yaksak bütün dünya bize savaş ilan eder
Sonuçta o da bizim kitabımızdı ama değiştirildi onu yakmanın da bize yakışmıyacağını düşünüyorum,THT gerekeni yapmış ama İnstagram'da bu sever'ları yaktıkları için karşı çıkanlar olmuş bu konuda ne diyeceğimi açıkçası bilmiyorum galiba kutsal kitaplarını önemsemiyorlar bilmiyorum?

Anka-1623

Üye
26 Haz 2023
163
68
Sonuçta o da bizim kitabımızdı ama değiştirildi onu yakmanın da bize yakışmıyacağını düşünüyorum,THT gerekeni yapmış ama İnstagram'da bu sever'ları yaktıkları için karşı çıkanlar olmuş bu konuda ne diyeceğimi açıkçası bilmiyorum galiba kutsal kitaplarını önemsemiyorlar bilmiyorum?
Doğru ben örnek vermek istedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.