Dark Web Ve Gizli Gerçekler

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
Öncelikle dark web turkhacteam gibi bir web sitesi değildir . Bunu anlamanızı istiyorum dark web e sadece tor browser aracığıyla girilebilir ben istediğim gibi ip adresimi gizleyip giriyorum .
dark web bir sürü web sitesinden oluşur . Dark Web den herhangi yasadışı birşey almak için bitcoin e ihtiyacınız var . Yani anlayacağınız dark web bir veri tabanı değildir . Anlayacağınız Dark Web Bir sürü web sitesinden oluşur . Dark Web e google dan veya başka bir web tarayıcısından giremezsiniz .

Hazırlayan : OAHD

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
833
155
İstanbul
Detaylı bir anlatım olabilir sanki, bu hali çok fazla cümle bozukluğu içeriyor. Dark Web in ne olduğunu anlatabilir ve neden girilmemesi gerektiğini detaylı anlatırsan daha faydalı bir konu olur

YukselBey

Katılımcı Üye
4 Kas 2019
251
106
Cudi Dağı
benim detaylı anlatmama nedenim kimsenin dark web gibi pislik bir siteye girmesini istemiyorum
Burası bir siber güvenlik platformu. Açılan konuda uyarı geçebilirsiniz. Misyonda 1. maddeye göre düşünürsek forum, üyelerinin Siber Güvenlik alanında YETERLİ bilgiye ulaşabilmesi için vardır. Gidip tek tek en ince ayrıntısına kadar içeride dönen kara işleri anlatmanıza gerek yok. Konunuz çok fazla boşluk içeriyor ve bilgiler yetersiz.

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,174
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Öncelikle dark web turkhacteam gibi bir web sitesi değildir . Bunu anlamanızı istiyorum dark web e sadece tor browser aracığıyla girilebilir ben istediğim gibi ip adresimi gizleyip giriyorum .
dark web bir sürü web sitesinden oluşur . Dark Web den herhangi yasadışı birşey almak için bitcoin e ihtiyacınız var . Yani anlayacağınız dark web bir veri tabanı değildir . Anlayacağınız Dark Web Bir sürü web sitesinden oluşur . Dark Web e google dan veya başka bir web tarayıcısından giremezsiniz .

Ustana düello teklif etmiş gibi oldun.
Tamam sensin 😂😂😂

Ben bu tarz gereksiz konuların kapatılması taraftarıyım.

venom34ed

Katılımcı Üye
6 May 2021
502
106

Çok gizli gerçeklerden bahsetmişsiniz gerçekten :) Bu bilgiler neredeyse herkes tarafından bilinmektedir. Böyle bir konu açmanıza gerek yoktu benim düşüncem. Daha ayrıntılı, görsellerle anlatsanız daha iyi olabilirdi aslında.

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,144
966
23
BJK
Dark webte bahsedilen ticaret eylemlerinin ve illegal marketlerin çoğu scam paranızı boşuna gönderirsiniz gidip Trendyol gibi ürün geleceğini zannetmeyin 🙂

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,300
341

darkwebe sadece tor browserla girilmiyor öyle biliyorum

fmbeans

Yeni üye
22 Şub 2022
8
0

klavyene sağlık kardesim

wezox.py

Üye
10 Şub 2022
189
90
Türkiye
Çok düz bi anlatım olmuş sanki renklendirmeler resimler eklenip konu daha ayrıntılı anlatılsa daha iyi olur iyi çalışmalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.