Dark web'de chat, chatting siteleri?

pakara

Yeni üye
14 Şub 2023
8
1
Anime tarzı veya bir darkweb chat sitesi arıyorum bulduğum bütün linkler ya kırık ya da ben tıklayamıyorum eğer bildiğiniz güzel siteler varsa link bırakabilir misiniz acaba?

Anime tarzı veya bir darkweb chat sitesi arıyorum bulduğum bütün linkler ya kırık ya da ben tıklayamıyorum eğer bildiğiniz güzel siteler varsa link bırakabilir misiniz acaba?
Acaba normal tarayıcılardan girmeye çalışıyor olabilir misin? Malum internetin alt katmanlarına normal browserlardan erişemezsinde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW
İlk önce search engine yani darkweb üzerindeki arama motorlarinin linkini bulman gerek çoğu linkte arama motorları içerisinde yer alıyor kısa bir arastirma ile V3 linkleri bulursun ordanda chat linklerini

Ve internetteki çoğu link V2 tor V2 ye desteğini çekeli baya oldu sadece V3 linkler çalışmakta

pakara

Yeni üye
14 Şub 2023
8
1
Acaba normal tarayıcılardan girmeye çalışıyor olabilir misin? Malum internetin alt katmanlarına normal browserlardan erişemezsinde.
yani tor ile girmeye çalışıyorum diğer katmana nasıl gireceğim hakkında bir bilgi edinmedim daha yardımcı olabilirsen sevinirim

İlk önce search engine yani darkweb üzerindeki arama motorlarinin linkini bulman gerek çoğu linkte arama motorları içerisinde yer alıyor kısa bir arastirma ile V3 linkleri bulursun ordanda chat linklerini

Ve internetteki çoğu link V2 tor V2 ye desteğini çekeli baya oldu sadece V3 linkler çalışmakta
v3 linklere giriş nasıl sağlayabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.