DarkComet Full Editör Trojen Oluşumu Ve Özellikleri Resimli Anlatım & Darkcomet Hakkında Bir Çok Yararlı Bilgiler

ThanaReal

Yeni üye
9 Eki 2019
2
0
Merhaba,ben darkcomet ratı indirdim fakat anti virüs programım virüs algılıyor bana dedilerki hack programlarını anti virüs virüs algılar ama virüs değildir ben açıkçası tırsıyorum darkcomet rat aslında virüs değilmi?

27 Ara 2015
181
4
İstanbul
Merhaba,ben darkcomet ratı indirdim fakat anti virüs programım virüs algılıyor bana dedilerki hack programlarını anti virüs virüs algılar ama virüs değildir ben açıkçası tırsıyorum darkcomet rat aslında virüs değilmi?

İçinde çeşitli virüs barındırıyor mantıken zaten normal değil mi virüs algılaması?

nightowl

Yeni üye
1 Ocak 2019
3
0
Güncel olarak aktif biçimde çalışıyor mu paylaşımdan sonra veya yakın zamanda deneyen oldu mu?Teşekkürler

Son düzenleme:

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Bayağı yararlı bir tool darkcomet rat, biliyordum daha detaylı anlatmışsın ama port açmayı anlatmamışsın :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.