Ddos html

mrROBOT24

Üye
10 Şub 2019
123
3
isvicre/Basel
Kod:
<!DOCTYPE html>
<html>
    <head>
        <title>DDos Maker Attack</title>
    </head>
    <body>
        <h1>DDos Attack</h1>
            <form class="form" name="form">

<input type="text" id="t1" placeholder="www.targetsite.com" maxlength="30" required="required" minlength="8">Site</input></br></br> 

<input type="checkbox" id="a1">1000 Packages</input></br></br>
            <input type="checkbox" id="ll">5000 Packages</input></br></br>
            <input type="checkbox" id="dd">15000 Packages</input></br></br>
           <input type="checkbox" id="zz">64500 Packages</input></br></br>
           <button onclick="geral()">Send</button>

</form>
    </body>
</html>

ARKADASLAR web serveriniza ddos atma htlm güle güle kullanin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Normalde gönül kırmamak amacıyla kibar olmaya çalışırım. Ancak burda dalga geçtiğini görüyorum sanki... Sen ne dersin?

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
HTML ile ddos yapılıyor mu? Ben ilk defa görüyorum da ondan soruyorum

JavaScriptle xmlhttprequest ile post ya da get ya da head falan yapabilirsiniz bazı sitelere ki onu da site izin verirse yapabiliyorsunuz. Access-Allow-Origin meselesi gibi...(Tarayıcı konsolundan da yapabilirsiniz böylece acess-allow-origin meselesinden kurtuluyorsunuz)

Onun dışında pek mantıklı bir şey göremiyorum.

Fakat bunlar çok saçma sapan saldırı yöntemleri ama teorik ve pratik olarak dos ve ddos kapsamında kullanılabiliyo. Çok çok nadir olarak belki etkili bir şekilde kullanılabilir. Ne bileyim belki öyle bir post değeri gönderirsin ki site yazılımcısı kendi kendini yani kendi sunucusunu zorluyacak şekilde o post değerini işlemeye uğraşa uğraşa çökertebilirsin. Ki bu da yazılımcının hatasından kaynaklanmış oluyo.

Bir echo "selam" şeklinde php sayfasına saldırı yapmakla fonksiyonlarla dolu bir php sayfasına saldırı yapmak aynı değil.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.