Ddos Saldırısı Yapma Ücretsiz Süresiz

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
Burada konu sahibi oldugum icin iğnenin ucu bana dokunuyor .

Paylastıgım sistem alt yapıları +100 milyon ' luk botnet ağlarından oluşmakta, Senin 1mbps ' lik internet hızında ki ağ'ınla ilgilenmezler .

Bir site paylaşıyorsam kefili benim .

Yurt dısında Bu tarz siteler yasal olarak kullanılmakta .

Sizin gibi düşüncelerini kesin sanan arkadaslar çok şey kaybediyor ve kaçırıyor .

seyit124

Sen beni tamamiyle yanlış anlamışsın ben senin Paylaştığın siteye hitaben söylemiyorum Genel olarak konuştuğum yazdığım içerikten belli zaten. Ama yanlış anlaşıldıysam Özür dilerim ama düzeltmem gereken bir durum var YASAL DEĞİL

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,208
10
Root@xMit:~#
Sen beni tamamiyle yanlış anlamışsın ben senin Paylaştığın siteye hitaben söylemiyorum Genel olarak konuştuğum yazdığım içerikten belli zaten. Ama yanlış anlaşıldıysam Özür dilerim ama düzeltmem gereken bir durum var YASAL DEĞİL

Yurt Dışında Network Testing Sunucuları bulunmakta var olan bir sektör bu koskocaman sektörü neye dayanarak yasal degil diyorsun ki , Yurt dısında çogu insan web sitelerinin zaafiyetlerini görmek icin bu tarz testing siteleri kullanıyolar ha saldırı amaclı kullananda var bu yapının illegal oldugunu göstermez , Daha fazla bilgi için ÖM ' Atabilirsin Post kasımı olmasın .

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429
Herkese selamlar, bugün Stresser'leri nasıl kullanabiliriz bunu free bir stresser hizmeti veren site ile anlatacağım.

Hızlıca konuya giriş yapalım.
Linki buraya bırakacağım.
Bıraktığım linke giriş yapacağız.
Kod:
www.ipstresser.com

Linke giriş yaptıktan sonra stresser için kayıt olmamız gerekiyor.
Buraları adım adım görselde vereceğim.

4rt26vx.PNG

Register Butonuna tıkladıktan sonra görselini vereceğim sayfa bizleri karışalayacak.
Burada dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var, sistem kayıt olurken hotmail, outlook uzantılı mail adreslerini kabul etmiyor.
Bu yüzden gmail vs uzantılı bir mail hesabı kullanmanız gerekiyor, zaten görselde de göreceksiniz İngilizce bir şekilde uyarı vermiş.
Aşağıdaki görselde yanında Required yazan yerleri eksiksiz dolduralım, Name ve Last Name bölümünü boş bırakabilirsiniz, zorunlu değil.

d665fuv.PNG

Burayı doldurup recaptcha doğrulmasını da geçtiğimizi farz ediyorum.
Buradan sonra kayıtta kullandığımız mail hesabımıza gideceğiz.
Kayıt işlemimi tamamlamak için mail adresimize gelecek olan token kodunu alıp kopyalıyoruz, ilgili alana yapıştırıp üyeliğimizi aktifleştiriyoruz.
Sonrasında bizi yönlendireceği bölümü de fotoğraf olarak bırakıyorum.

7b73grw.PNG

Daha sonra Home kısımında Free Trial butonunun altında
Try For Free Today! kısmına tıklıyoruz.
8s7x95j.PNG

Akabinde bizleri üst tarafta da görebileceğiniz şekilde Stresser sekmesine atacak.

Onun da görselini bırakıyorum aşağıya.

ey70k44.PNG

Buradan sonra bölge seçmemizi isteyecek, Türkiye'yi tercih ettim ben.
Görselini bırakıyorum.

aq0jkwt.PNG

Geldik en önemli kısıma burada karşımıza çıkan sekmede Layer yani katman seçimi yaparak Stresser'in şiddetini ayarlayabilmekteyiz.
Ben konu anlatımına uygun olması açısından Layer4 ile işlem yapıyorum görsellerini zaten göreceksiniz.

iy4xht0.PNG

Site adresi ya da ip adresi yazıp saldırıyı başlattıktan sonra size aşağıya görselini vereceğim bir seçenek verecek.

Bu seçenek "Daha fazla güç ister misin?" şeklinde bir soru olacak.

Kredi almanız için verilen bir reklam nasıl olsa şuan deneme sürümündeyiz.

Sürekli kullanım için dilerseniz satın alma işlemi de yapabilirsiniz, tamamen size kalmış bir şey.

Ben burayı da geçiyorum.

2hn2zte.PNG

Burayı da geçtikten sonra sekmeyi aşağı kaydırdığımızda
Recent Test kısmını göreceğiz.

Yapılmış stresser testleri burada görülebilir.

Devam eden süresi dolmamış testler de görülecektir, istek doğrultusunda stresseri buradan durdurabiliriz.

Konu anlatımına örnek olması açısından yine
Recent Test görseli bırakıyorum aşağıya.

1hf8uhn.PNG

Okuyan herkese teşekkürler.

Emegine saglik kardesim

roadman1

Yeni üye
9 May 2023
1
0
Herkese selamlar, bugün Stresser'leri nasıl kullanabiliriz bunu free bir stresser hizmeti veren site ile anlatacağım.

Hızlıca konuya giriş yapalım.
Linki buraya bırakacağım.
Bıraktığım linke giriş yapacağız.
Kod:
www.ipstresser.com

Linke giriş yaptıktan sonra stresser için kayıt olmamız gerekiyor.
Buraları adım adım görselde vereceğim.

4rt26vx.PNG

Register Butonuna tıkladıktan sonra görselini vereceğim sayfa bizleri karışalayacak.
Burada dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var, sistem kayıt olurken hotmail, outlook uzantılı mail adreslerini kabul etmiyor.
Bu yüzden gmail vs uzantılı bir mail hesabı kullanmanız gerekiyor, zaten görselde de göreceksiniz İngilizce bir şekilde uyarı vermiş.
Aşağıdaki görselde yanında Required yazan yerleri eksiksiz dolduralım, Name ve Last Name bölümünü boş bırakabilirsiniz, zorunlu değil.

d665fuv.PNG

Burayı doldurup recaptcha doğrulmasını da geçtiğimizi farz ediyorum.
Buradan sonra kayıtta kullandığımız mail hesabımıza gideceğiz.
Kayıt işlemimi tamamlamak için mail adresimize gelecek olan token kodunu alıp kopyalıyoruz, ilgili alana yapıştırıp üyeliğimizi aktifleştiriyoruz.
Sonrasında bizi yönlendireceği bölümü de fotoğraf olarak bırakıyorum.

7b73grw.PNG

Daha sonra Home kısımında Free Trial butonunun altında
Try For Free Today! kısmına tıklıyoruz.
8s7x95j.PNG

Akabinde bizleri üst tarafta da görebileceğiniz şekilde Stresser sekmesine atacak.

Onun da görselini bırakıyorum aşağıya.

ey70k44.PNG

Buradan sonra bölge seçmemizi isteyecek, Türkiye'yi tercih ettim ben.
Görselini bırakıyorum.

aq0jkwt.PNG

Geldik en önemli kısıma burada karşımıza çıkan sekmede Layer yani katman seçimi yaparak Stresser'in şiddetini ayarlayabilmekteyiz.
Ben konu anlatımına uygun olması açısından Layer4 ile işlem yapıyorum görsellerini zaten göreceksiniz.

iy4xht0.PNG

Site adresi ya da ip adresi yazıp saldırıyı başlattıktan sonra size aşağıya görselini vereceğim bir seçenek verecek.

Bu seçenek "Daha fazla güç ister misin?" şeklinde bir soru olacak.

Kredi almanız için verilen bir reklam nasıl olsa şuan deneme sürümündeyiz.

Sürekli kullanım için dilerseniz satın alma işlemi de yapabilirsiniz, tamamen size kalmış bir şey.

Ben burayı da geçiyorum.

2hn2zte.PNG

Burayı da geçtikten sonra sekmeyi aşağı kaydırdığımızda
Recent Test kısmını göreceğiz.

Yapılmış stresser testleri burada görülebilir.

Devam eden süresi dolmamış testler de görülecektir, istek doğrultusunda stresseri buradan durdurabiliriz.

Konu anlatımına örnek olması açısından yine
Recent Test görseli bırakıyorum aşağıya.

1hf8uhn.PNG

Okuyan herkese teşekkürler.

deniyorum

akla46

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
267
73
Hocam bunu arıyordum bu tarz siteler buldum fakat çoğu olmadı bunu şimdi deneyeceğim. Normal seviyedeki web siteleri çöker herhalde değil mi? Yada bu siteyi 10 kere açıp ddos işlemi gösterebiliriz sanırsam?
peki ya log tutuyorlarsa pek güvenemiyom böyle siteleri

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
FBI ve uluslararası siber suçlarla mücadele siteyi kapattırmış. güncel bildiğiniz siteler var mı böyle? mümkünse layer-7 hizmeti veren

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.