Death Stranding Director’s Cut Çıkış Tarihi Açıklandı

Eronmay

Kıdemli Moderatör
18 Tem 2016
3,710
264
Kader
Kojima Productions, 2019 senesinde oldukca konuşulan oyunu "Death Stranding"i yayınlamıştı. Ancak oyuncuların büyük umutlarla bekledikleri oyun, tabiri caizse yavan hikayesiyle pek de isteneni verememiş, hatta bu oyunun bir kargo simülatöründen ibaret olduğu söylemişti. Şirketse bir süre ilkin yaptığı açıklamalarla Death Stranding'in PlayStation 5 için hususi bir sürüme sahip olacağını açıklamıştı.

Death Stranding Director's Cut isminde bu oyun şimdi, tanıtım videosuyla birlikte ortaya çıktı. Hem Sony bununla birlikte Kojima Productions, Death Stranding Director's Cut'ın hem tanıtım videosunu paylaştı bununla beraber oyunun çıkış tarihini açıkladı. Buna bakılırsa oyuncular, PlayStation 5'e hususi Death Stranding'e 24 Eylül itibarıyla yetişme imkanı yakalayacaklar.

ea178f7811adf93b67f513e3b861e693cc699916.jpeg


Death Stranding Director's Cut için hazırlanan tanıtım videosu, PlayStation 5'e hususi sürümün düzgüsel Death Stranding'den biraz daha farklı olacağını gözler önüne seriyor. Geliştirici ekip, oyuna olan ilgiyi yüksek tutmak için eklediği extra içeriklerle, oyunculara daha farklı bir edinim sunacak. Tanıtım videosunda gördüğümüz kadarıyla oyunun yeni sürümü; yeni silahlar, bazı yeni aksesuarlar, yeni görevler ve ulaşım alternatifleriyle birlikte gelecek.

Death Stranding Director's Cut'un en mühim özelliği, asla şüphesiz yepyeni grafik özellikleriyle gelecek olması. Geliştirici ekip, PlayStation 5'in sunduğu teknik özellikleri oyununa entegre ederek, fazlaca daha kaliteli bir görsel şölen sunmuş olacak. Ancak oyunun "kargo simülasyonu" benzetmesinin Death Stranding Director's Cut'ta değişip değişmeyeceğini sadece zaman gösterecek.

 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.