Deep web 6.seviyeden ekran alıntısı.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara

Uzayda 80 katrilyon sonra ki ışık yılındaki ışık kaynağından, hiç bir ışık gelmedi. Neden 300 quadrilyon sonraki ışık kaynağında ışık var. Biz onları göremiyoruz ve göreme ihtimalimiz yok gibi bir şey iken neden var ?
Sen bana bunun cevabını bana ver :RpS_thumbdn:

Yok oradan ışık almadık. Evrenin ömrü yaklaşık 14 milyar yıl kabul ediliyor. Yani maksimum 14 milyar ışık yılı ötedeki bir kaynaktan ışık alabiliriz. En son şu anda 13 milyar ışık yılı ötede olduğu tahmin edilen bir kaynağı görebildik, daha uzağını görebilmemiz Hubble ile bile mümkün görünmüyor.

Bir şeyi göremiyorsan diye, o şeyin varlığını sorgulaman cahil ateist mantığı gibi olmuş.. Biz bütün bilimsel araçlarımıza rağmen evrendeki varlığın sadece çok küçük bir yüzdesini gözlemleyebiliyoruz.

Sayıları nereden aldın bilmiyorum, ama o kaynağın üstüne bir çizik çiz. Sallıyor o kaynak.

Bu arada... ne alaka? Evren daha geniş olsa kuantum bilgisayarlar yapılabilir miydi? Yıl 2016, hala halka açık, yani insanların herhangi bir şekilde ele geçirebilecekleri bir kuantum bilgisayar yok.

Son düzenleme:
18 May 2016
70
0
devremin dediği gibi aslında o girmemiş internet alıntısı birde hadi kurdun diyelim bana kurduğun vpn adını ve türünü söyle? :) tamam bizde .clos a giriyoruz ama ben internette araştıtken görmüştüm eskiden bu fotoyu he girdim diyorsan bi foto atta görelim. Saygılarımla devrem

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bu ağları kuran gereksiz ve yararsız insanların kuantum bilgisayarlar kullandıklarına inanan var mı cidden?

nZosz0.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.