Deep web 6.seviyeden ekran alıntısı.

jonx

Üye
2 Ocak 2016
105
0
vaaallaaah süper mario bile o seviyeye cikamadi. siz nasil cikdiniz???

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Bu bir clos, yani VPN aracılığıyla, davet yoluyla girilen bir iç ağ.. davet edilmişsen google chrome'la girersin.

Ama saçmalık görmek istesem gider <sansür> sitesindeki heçkırların yaptıklarını okurdum.

NeedleHk

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
354
0
.BAT
Arkadaşım seni bir yere götürmeyecek işlerle uğraşma lütfen bak burası bir forum ve işine yarayacak tonla yararlı bilgi var.. Onlardan yararlansana böyle sadece olduğun yerde de kalmaz dibe vurursun.

speicherk

Yeni üye
19 Ara 2007
39
0
CSSNetwork.png

Teşekkürü çok görmeyin

hiç gülesim yoktu :D:yo:yo:yo

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
Quantum bilgisayarlar ile bile erişilemiyorsa bu seviye nasıl oluştu o zaman bro?
4. ve 5. seviyede de olduğu gibi yada şu an kullandığımız yerde de olduğu gibi elbet oranında domainini alan kriptografisini yapan siteyi kullanan birileri var. İşkembeden sallayıp konuşuyosunuz anca.

Uzayda 80 katrilyon sonra ki ışık yılındaki ışık kaynağından, hiç bir ışık gelmedi. Neden 300 quadrilyon sonraki ışık kaynağında ışık var. Biz onları göremiyoruz ve göreme ihtimalimiz yok gibi bir şey iken neden var ?
Sen bana bunun cevabını bana ver :RpS_thumbdn:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
eski konuları güncellemeyin lütfen benden sonra post atan olmasın gerekli birşey olsa tamam diyeceğimde gereksiz. //konuyu kişitleyelim lütfen

TheSoldier05

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
2,098
1
Toprak
Bu fotoğraf 400 oldu paylaşiliyor belki,sizde cool olmaya çalışıyosunuz.Sizi de anlıyorum ama mesela yardim merkezinde takılsanız yardim isteyen adamlara yardim etseniz bundan kat kat daha havalı.
Not=Başkasının malı senin sadece geçici hevesindir.
İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.