Tehlikeli İçerik Deep Web Linki Ve Daha Fazlası Olan Bir Link Buldum

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Lamer kötü birşey değil dostum, yeni veya eğitimsiz gibi kullanılır, bu ara da pek güvenemedim daha daha bilgili kişiler yorumlar ise onu dikkate almanı öneririm. Şimdi ki crypter lar vt ye bile yakalanmıyor.

ptole

Yeni üye
11 Ara 2020
10
0
kanka indirmeye başladım mega dan iniyor yanlış mı yaptım acaba? hiçbirşeye tıklamassam bir şey olmaz heralde?

Attila7

Yeni üye
14 Ara 2020
15
5
Bir inceleme yapmak lâzım.10 dakika sonra geri dönüş yapabilirsem yaparım.Sağlıcakla...

Edit: Dosyada bayağı belge ve yazılım var. bir 10-20 dakika sonra tekrar döneceğim.

Son düzenleme:

Attila7

Yeni üye
14 Ara 2020
15
5
Hiç bu kadar kısa yazmam ama benim sana tavsiyem şu: Bilmiyorsan,bakma.
Bunu nereden buldun bilmiyorum ama içinde bayağı ama bayağı bilgi var. İçindekilerin çoğu uygulamalı şeyler ve seni muhtemelen %99.8 bağımlı yapar. Ciddiyim,gerçekten bu şeylerin bağımlısı olursun. Arşivi oku oku bitiremezsin o derece fazla bilgi var. Ne yazarsam yazıyım bakıcaksın biliyorum. Normaldir, insan meraklı bir varlık. Burada sana bir tavsiye değil bir nevi uyarıda bulunayım: Gördüğün her programı açma.
Belliki bu arşivi yapan kişi başka yerlerden de toplamış.Dikkatli ol.

ptole

Yeni üye
11 Ara 2020
10
0
Açmassam sıkıntı yok degil mi? sanal makineden açarım denerim bir kaçını

IceDashx27I

Yeni üye
14 May 2020
3
0
Bunu arşivi daha önce gördüğümü hatırlıyorum sanki bu arada bu arşiv işlerini sal çünkü seni çok zorluyo sürekli yeni arşiv buluyosun fakat giripte bakmıyosun bile (bende böyle)şunudamı indirsem bunudamı indirsem şunu kaydedeyim diye diye manyak olursun,boşver ne indir ne kaydet bunlar herzaman internette kalacak .(benim görüşümdür).

ptole

Yeni üye
11 Ara 2020
10
0
Bir yararı olur belki diye biriktiriyorum bilgisayarda. İçindekileri tam iyi bir şekilde yorumlayabilecek olursa yazabilirmi harbi merak ettim.
Atilla7 bu arada teşekkürler. IceDash dogru söylüyorsun aslında. Nerden başlayacagımı bilemiyorum çıkmaz yola giriyorum sürekli, siber güvenlikten kali linuxtan anlayan pek arkadaşım olmadıgı için kendi başıma ögrenmeye çalışıyorum maalesef.
Bu arada ben bunları indirmeye başladım 6gb indi nerdeyse ben bunları açmadıgım sürece sıkıntı olmaz degil mi?

Son düzenleme:

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,205
666
Delft
Blue Team'deki arkadaşların incelemesi daha doğru olur ancak ben apk'lardan epey bir kıllandım. Test edip geliyorum.

//Edit: Hepsini test edemedim ancak test ettiklerim en tamamen virüstü ne de tamamen güvenliydi.

Son düzenleme:

Attila7

Yeni üye
14 Ara 2020
15
5
Dolyetyus gibi ben bir şüphelenmedim değil. Adamın bir dosyasında .txt var açtım okudum. Orada paylaştığı bir link dosyasının gezinirken karşısına çıktığını yazmış. Zaten karşına çıktıysa sorun orada başlıyor. Bu aynı et yemeği pişirirken karşına ananas çıkması gi bir şey. Saçma kısacası.

IceDashx27I

Yeni üye
14 May 2020
3
0
Biraz daha derli toplu bilgiler bulursan arşiv filan değil'de kitap olur bazı hocalarımız var onları değerlendirebilirsin,daha etkili olacaktır.

Son düzenleme:

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
bu arada python ögrenmeye başladım youtube dakileri pek anlayamadım her biri farklı uygulamadan yapıyor var mı önerebileceginiz bir kaynak veya link?
YouTube de yazılım bilimi ve Selman kaya dan öğrenebilirsin anlatımlarını çok beğeniyorum.

Ayrıca verdiğin linkte uyuşturucu falan yok dostum sadece face falan çalma var?

ptole

Yeni üye
11 Ara 2020
10
0
c4 yapımı bile var hocam dikkatli bak biraz sakıncalı bir linkmiş onu farkettim.

tanritr

Yeni üye
19 Şub 2019
2
0
Hiç bu kadar kısa yazmam ama benim sana tavsiyem şu: Bilmiyorsan,bakma.
Bunu nereden buldun bilmiyorum ama içinde bayağı ama bayağı bilgi var. İçindekilerin çoğu uygulamalı şeyler ve seni muhtemelen %99.8 bağımlı yapar. Ciddiyim,gerçekten bu şeylerin bağımlısı olursun. Arşivi oku oku bitiremezsin o derece fazla bilgi var. Ne yazarsam yazıyım bakıcaksın biliyorum. Normaldir, insan meraklı bir varlık. Burada sana bir tavsiye değil bir nevi uyarıda bulunayım: Gördüğün her programı açma.
Belliki bu arşivi yapan kişi başka yerlerden de toplamış.Dikkatli ol.

konuyu açan arkadaş ve Attila7. konuya denk geldim ve aşırı derecede merak ettim. arşivden kastınız nedir ? yani konuyu açan arkadaşın bulduğu bu şey ne ve Attila7 bağımlı olursun arşivleri oku oku bitermezsin dediği arşiv ne ? inanılmaz derecede konunun ne olduğunu merak ettim bilgilendirirseniz fazlasıyla sevinirim.

not : bu yazdığımdan anlayacağınız üzere bende çok meraklıyım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.