Deep Web Nedir ? Deep Web Hakkında Bilgi

GelenedSlayer

Yeni üye
29 Ocak 2016
17
0
İstanbul
buraya girerken korkulacak ne var ki ?

konu yeri yanlış
yardım merkezine aç

Bazı siteler otomatik virüs indirir kotu içerikler ***** içerikleri mevcut yazıyı tam okumadinmi tor herkesin IP sini kullanır elinde sonunda bizim IP mize gelir üstelik orfa gerçek hackerler var bizim düşündüğümüz gibi değil oyun uygulama dosya yazılımlarını değiştirip crack niyetine link koyulorlar biz de indirip virüs kalıyoruz Windows sisteminin içine sızabilir resetle gitmez

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Ulan Daha Yeni Organ Şeyi Paylaşmış Ondan Korktum Altıma Ediyordum Daha Deep Web Ne Onu Bile Bilmiyordum Allahım Sen Beni Koru Çok Korktum :D

henryaykut

Yeni üye
14 Nis 2007
1
0
bilgiler için teşekkür ederim bu kadar sağlıklı bilgiler sadece daha önce deep webte gezen verebilirdi. aklımda öğrenmek istediğim bir kaç bilgi vardı ama verdiğiniz bilgilerden sonra korkudan deep web giremeyeceğim. sayende belki hayatım kurtuldu. teşekkür ederim bilgiler için.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
eline emeğine sağlık deep web hakkında baya bilgiyi eklemişin çok iyi olmuş teşekürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.