Deep Web'de bulunan forumlara nasıl ulaşabilirim?

• Konbuyu başlatan Synslı
  • Başlangıç tarihi
S

Synslı

Ziyaretçi
Dark web de forumlara bakmak istiyorum mesela hackerların yaptığı işleri anlatan yerler vs hidden wiki den daha derine inemezsin o yüzden forumlarda takılmak lazım davet linki vs almak için başından geçen böyle bir olay biri var mı anlatabilir mi kurgu olmasın

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,340
Россия
merhabalar;
Deep Web, normal arama motorları tarafından indekslenmeyen ve genellikle anonimlik sağlayan web sayfalarının bulunduğu bir bölgedir. Deep Web'deki forumlara erişmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

1. Tor Tarayıcısı Kurulumu: Deep Web'e erişmek için Tor tarayıcısını indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Tor, internet trafiğinizi şifreleyerek ve IP adresinizi gizleyerek anonimliği sağlar. Windows linux icin indirme secenekleri indirme linki;

2. .onion Uzantılı Forumları Bulma: Deep Web'de yer alan .onion uzantılı forumların listelerine veya indekslerine ulaşabilirsiniz. Bu tür forumlar, genellikle anonimliği sağlamak ve kullanıcıların güvenli bir şekilde iletişim kurmasını amaçlar. iyi günler dilerim :)

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
877
Arama motorlarına yazıp araman lazım(onion) kayıt konusuna gelirsek iki türlü sistemle karşılaştım bazıları referns istiyor yani davet edilmen gerekiyor bazılarıda paralı üyelik istiyor.
girmenide önermiyorum çünkü normal işler dönmüyor oralarda psikolojin bozulur.

Zwo

Katılımcı Üye
Dark web de forumlara bakmak istiyorum mesela hackerların yaptığı işleri anlatan yerler vs hidden wiki den daha derine inemezsin o yüzden forumlarda takılmak lazım davet linki vs almak için başından geçen böyle bir olay biri var mı anlatabilir mi kurgu olmasın
Merhabalar @01kevin01 hocamı takip etmenizi öneririm dark web yada deep web konularında gayet başarılı ve bilgili biri sorularınıza cevap vericeğinden eminim iyi forumlar

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
429
226
Şimdi ilk öncelikle kötü görüntüler görebilir.Mideniz kötü olabilir.Sadece eğitim için söylüyorum.Deep web gibi mecralara girmeyin!!Sorumluluk size aittir!!

Hidden wiki geniş bilgi yelpazesi olan ve bir sürü çakması olan bir mecradır fakat sadece deep web onunla başlayıp;bitmiyor.Hackerların yaptığı işleri ben tarafımca anlatmaya çalışıyorum.Anlatırken güncel yada eski olsa bile kanıtlı ve gerçek anlatıyorum.Katman hikayesi yoktur.Derinlik veya genişlik yoktur...

Ama davet linki v.s olayları ırc,i2p,p2p ve canlı chat gibi olaylar için öyle hikayeler vardır.Hemde ben kendi gözlerimle şahit oldum.Belirli onion chat sitelerinde diğer ırc kanallarına çağrım yapılıyordu ama şuan %75 scamdır.Türk forumlar,türk marketler ve türk online onion chat siteleri vardır.Aşağıdaki konularımda bir hacker ve hacker-özgürlük grubunu anlattım ve bu kişiler türk.Ayrıca turist gibi takılmanı ve bu işlere bulaşmamanı öneririm.Ben bu dark web-deep web konuları ile ilgili konu açmaktayım ve güncel onion bağlantıları paylaşıyorum;

Deep Webde Gerçek(İddia) Bir Türk Satıcısı ile Röportaj Videosu Hk.

Deep web Sık Sorulan Sorular(SSS - Tor,Onion,Deep web,Tails)

Dev Onion Link List

2023!!Deep Web Onion Linkleri!!(Forum&Chat&Onion Site)

Bu konulara bakmanızı öneririm.Eğer bir sorun olursa bana sorabilirsiniz...
Senin dediğin forumlarda psikoloji ve altbeyin hücrelerini zehirleyecek videolar vardır.Bazıları paralı üyelik isteyebilir yada konu açmak için belirli mantıklı iletiler atıp lvl atması gerekebilir.Yukarıdaki verdiğim github projemde bir sürü türk deep web sitesi vardır.Anlattığın konular ile ilgili bir sürü hikayelerim vardır ve hepsi kanıtlıdır.

Merhabalar @01kevin01 hocamı takip etmenizi öneririm dark web yada deep web konularında gayet başarılı ve bilgili biri sorularınıza cevap vericeğinden eminim iyi forumlar
Beni önerdiğiniz için teşekkür ederim hocam...

İyi Günler

Son düzenleme:

Zwo

Katılımcı Üye
Şimdi ilk öncelikle kötü görüntüler görebilir.Mideniz kötü olabilir.Sadece eğitim için söylüyorum.Deep web gibi mecralara girmeyin!!Sorumluluk size aittir!!

Hidden wiki geniş bilgi yelpazesi olan ve bir sürü çakması olan bir mecradır fakat sadece deep web onunla başlayıp;bitmiyor.Hackerların yaptığı işleri ben tarafımca anlatmaya çalışıyorum.Anlatırken güncel yada eski olsa bile kanıtlı ve gerçek anlatıyorum.Katman hikayesi yoktur.Derinlik veya genişlik yoktur...

Ama davet linki v.s olayları ırc,i2p,p2p ve canlı chat gibi olaylar için öyle hikayeler vardır.Hemde ben kendi gözlerimle şahit oldum.Belirli onion chat sitelerinde diğer ırc kanallarına çağrım yapılıyordu ama şuan %75 scamdır.Türk forumlar,türk marketler ve türk online onion chat siteleri vardır.Aşağıdaki konularımda bir hacker ve hacker-özgülük grubunu anlattım ve bu kişiler türk.Ayrıca turist gibi takılmanı ve bu işlere bulaşmamanı öneririm.Ben bu dark web-deep web konuları ile ilgili konu açmaktayım ve güncel onion bağlantıları paylaşıyorum;

Deep Webde Gerçek(İddia) Bir Türk Satıcısı ile Röportaj Videosu Hk.

Deep web Sık Sorulan Sorular(SSS - Tor,Onion,Deep web,Tails)

Dev Onion Link List

2023!!Deep Web Onion Linkleri!!(Forum&Chat&Onion Site)

Bu konulara bakmanızı öneririm.Eğer bir sorun olursa bana sorabilirsiniz...
Senin dediğin forumlarda psikoloji ve altbeyin hücrelerini zehirleyecek videolar vardır.Bazıları paralı üyelik isteyebilir yada konu açmak için belirli mantıklı iletiler atıp lvl atması gerekebilir.Yukarıdaki verdiğim github projemde bir sürü türk deep web sitesi vardır.Anlattığın konular ile ilgili bir sürü hikayelerim vardır ve hepsi kanıtlıdır.

Beni önerdiğiniz için teşekkür ederim hocam...

İyi Günler
Rica ederim hocam anlatımlarınız projeleriniz apayrı seviyelerde severek takip ediyorum iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.