deeptr, neptune market dolandırıcılığı

libraryprof

Yeni üye
19 Tem 2021
3
3
23
deep webde hepinizin bildiğini varsaydığım deeptr ve ordaki dolandırıcıların öve öve bitiremediği neptunemarket burdaki herşey kurgu arkadaşlar geçen şüphelenip ekşisözlüğe deeptr yazdım ve bir kişinin burasının kurgu senaryo olduğunu söylediğini gördüm bu ekşisözlük linkini alıp forumda konu açtım ve 10 dakika sonra bakıma alındı 8 görüntülenmede kaldı konu anlayacağınız burdaki herşey kurgu başka deepweb türk forumlarının linkini bulamıyorsunuz burda çünkü orda etkileri yok birisi kanıtları ile atsa hiçbirşey yapamayacaklar , tek isteğim forumdaki insanların bunu bilmesi yararlı bir forum ancak dolandırcılığa karşıyız diyip dolandırıcı olmaları ironik.

isterseniz forumun onion linkini atabilirim ortamı görebilirsiniz neptunemarket adına 1 tane kötü yorum yok

m1ke

Yeni üye
19 Tem 2021
13
1
deep webde hepinizin bildiğini varsaydığım deeptr ve ordaki dolandırıcıların öve öve bitiremediği neptunemarket burdaki herşey kurgu arkadaşlar geçen şüphelenip ekşisözlüğe deeptr yazdım ve bir kişinin burasının kurgu senaryo olduğunu söylediğini gördüm bu ekşisözlük linkini alıp forumda konu açtım ve 10 dakika sonra bakıma alındı 8 görüntülenmede kaldı konu anlayacağınız burdaki herşey kurgu başka deepweb türk forumlarının linkini bulamıyorsunuz burda çünkü orda etkileri yok birisi kanıtları ile atsa hiçbirşey yapamayacaklar , tek isteğim forumdaki insanların bunu bilmesi yararlı bir forum ancak dolandırcılığa karşıyız diyip dolandırıcı olmaları ironik.
peki.

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Sağolun bu bilgilendirici metin için.

fakat dw'de hiçbir yerden/kimseden birşey almamanızı tavsiye ediyorum, her türlü dolandırıcılık ve her türlü değişik insanlar var

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
DarkWeb abartılan bir konu. Oradan alabileceğin bazı şeyleri mahalle aralarında bulduğun bazı kişilerin yönlendirmesiyle daha güvenli bir şekilde edinebilirsin. En azından paran yanmaz 😂

LopiTechus

Yeni üye
1 May 2021
2
0
Güncelleme: Kesinlikle katılıyorum an itibariyle 400 dolara yakın dolandırıldım, forum üzrinden müşteri çekilip market üzerinden kişiler dolandırılıyor ve hiçbir şekilde seslerini çıkaramıyorlar. Linkleri de isteyenlar için
market linki: Deep Web Market
forum linki: Giriş Yap
Ben paranın üstüne soğuk su içtim ama bu marketi clearnet üzerinden araştırıp alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar varsa çok ciddi şekilde uyarıyorum, sakın alışveriş yapmayın!

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
Vrnus diye degietirmisler herhalde birtane forun sahibi ordaki iceriklerin cogu bedava dagitildi zaten

LopiTechus

Yeni üye
1 May 2021
2
0
Ek olarak 8 görüntülenmede kalmasının sebebi forumda paylaşılan her bir iletinin admin kontrolünden sonra yayınlanması, 1 buçuk senelik aktif forum hesabım alışverişten hemen sonra kapatılmıştı, farklı bir hesaptan konu açtığımda ise konu admin onayından geçmediği için 5 görüntülenmede kalmıştı. Forumda neptune market alehinde hiçbir paylaşıma izin verilmiyor, ve forum bu marketten alışveriş yapıp güvenilirliğini kanıtlayan admin piyonlarıyla dolu. Kesinlikle uzak durulması gerekiyor

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey
Neptune ve World Market zaten aynı kişi olduklarına eminim. Altyapı ve ürünler bile aynı. Depptr web sitesi adına şunu söyleyeyim sadece 18 yaş içerikler için kurulmuş bir site. Site içerisindeki tüm bilgiler diğer dw sitelerinden çevirilmiş bilgiler. Asli bilgiye sahip kimseler çok az. Escrow sistemi ne kadar doğru ondanda şüpheciyim açıkçası...

20 Haz 2021
199
53
22
iyi konu bende girip takılıyorum arada orda "neptune market dolandırılma anımı anlatıcam" diye bir gönderi atıldı 2-3 ay önce root hemen banladı orda bi işkillendim

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan
hmmmmmmmm :unsure:

TiRank

Yeni üye
23 Nis 2020
5
1
iyi konu bende girip takılıyorum arada orda "neptune market dolandırılma anımı anlatıcam" diye bir gönderi atıldı 2-3 ay önce root hemen banladı orda bi işkillendim
o root birini ağır düdüklemişti, tr deki olaylardan uzak durmak lazım. yurt dışı biraz daha güvenli oluyor elektronik hususunda. diğer türlüsü düpe düz intihara girer zaten. gümrüğe takılma tek tehlike. kaldı ki aliexpress'den bile aldığın şeyler gümrüğe takılabiliyor.
bu iki site de bunlara ait. forumun içini güzelce doldurmuşlar. yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi mesajlar onaya bağlı. gene de silkelenmek isteyen varsa takılsın.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.