DeepWeb ve Freenet'e Yaşananlar

Attila7

Yeni üye
14 Ara 2020
15
5
Abilerim, ablalarım ve niceleriniz...Öncelikle size anlatacağım bu konuya hoş geldiniz. bu yazdıklarım her ne kadar bir şaka veya dalga geçme gibi gelse de aslında bazı gerçekleri size aktarma hevesimden başka bir şey değil. Neyse, lafları uzatmadan konuya geçelim.
Bildiğiniz gibi Deep Web denen bir internet gizemi var. Aslında tam olarak bir gizem sayılmaz ama genel olarak öyle görülüyor. Bir yandan da Marianas Web söz konusu. Ben bu konulara aslında 4-5 yıl öncesinde girişmiştim ama derslerim yoğun olduğu için ilgilenemedim. Şimdi ise tam 5 haftadır derslere girmiyorum sanırım kendim için çok saçma gelecek bir bölüm seçtim neyse… Son 5 gündür bazı bilgiler ve hikâyeler topladım ama merak etmeyin amacım hikâye anlatmak değil. Bu konuyu şu zamana kadar edindiğim bilgilere göre ikiye ayıralım: Gerçekler ve Söylentiler.

Söylentiler:

-Gizli devlet sırları Deep Web’te saklı.
-Uzaylılar ve teknolojileri Deep Web’te saklı.
-İlluminati ve Masonlar hakkında gizli bilgiler Deep Web’te saklı.
-Gizli ilimler Deep Web’te saklı.
-Naziler hakkında gizli gerçekler Deep Web’te saklı.
-Sınırsız internet formülü, ölümsüzlük formülü vs vs fazla söze gerek yok.

Gerçekler:

-Deep Web’te bulabileceğin bir gizli devlet sırrı olarak bulduğunuz dokümanlar, belgeler veya bilgiler, bazı deneyimlerimden yola çıkarak %50-60’ı uydurmadır veya doğru ise de %85-95 güncel değildir yani çok eskidir. Çünkü her geçen yıl yeni bilgiler elde ediliyor ve biliyorsunuzdur ki bazı bilgiler her ne kadar doğru olursa olsun, o bilgilerin ardında da bir deneme, yanılma ve azim süreci vardır. Bir bilgi bin bilgi doğurur. Sen belki şu an bir şeyler öğrendin ama daha onun ardında ne bilgiler gizli kim bilir… belki de gözünün önündedir.
-Uzaylılar, uzaylılar… Şu zamana kadar, doğrusu şu ki hiç uzaylılar hakkında bir bilgi bulmadım hatta bulamadım diyebilirim. Kimse Deep Web denen yerde umduğunuz gibi yapmıyor. Kimse uzaylılarla ilgi konuşmuyor ya da paylaşım yapmıyor. Yaptıysa da ben görmemişimdir kusuruma bakmayın. Benim fikrim bu yöndedir ve kimsenin Deep Web’de uzaylılarla ilgili paylaşım yaptığına inanmıyorum ama bu uğraşmayacağım anlamına gelmez.
-İlluminati ve Masonlar hakkında diyeceğim şey şu ki olabilir de olmayabilir de. Ben hiç Deep Web’te merak etmedim İlluminati denen söylentiyi ama Masonları merak ettim ve araştırdım da. Ama burada araştırma sonucu öğrendiklerimi boşuna anlatmayacağım. Tam bir cehalet çöplüğü…
-Gizli ilimler aslında çok kategoriye ayrılıyor. Dinî kategorilerden fizik alanındaki kategorilere ve oradan matematiğe… Her zaman şunu benimsedim ki sizin de benimsemenizi yürekten istiyorum: İlimin ne bir karşılığı vardır ne de bir acısı, yol aldıkça artıyor cehalet acısı.(Anlamadıysan oku, bir daha ve bir daha…)
-Naziler hakkında Deep Web’te bilgi edinebilirsiniz. Sadece 2 yolu var: ya bir site bulacaksınız ya da bir chat odasında birinden temin ediceksin istediğinizi. Burada şöyle bir açıklama yapmalıyım ki mantığını bulun: Biliyorsunuz, zamanında Sovyet Rusya’nın ilerleyerek Berlin’in içlerine kadar geldiğini. Orada elbette bir yağma olayı yaşanması olağandır ve bence de olmuştur. Yağma derken ekonomik değil, araştırma amaçlı yapılan bir yağmadan söz ediyorum. Yani oradaki kütüphaneler, askerî amaçlı arşiv tutulan binalar, eğitim amaçlı binalar, araştırma yapılan ve özellikle Josef Mengele’nin çalışma yaptığı binalar veya tesisler, sığınaklar ve en önemlisi hükümet binaları. Bu binaları ele geçirmek Nazi Almanya’sı dışında çoğu ülkenin hedefiydi. Merak etmeyin, o zamanki insanlar daha bir başka ve akıllıydı. Uzatmayacağım ama sonuç şu ki oradan elbet bir asker belge kaçırmıştır ve onu babasına vermiştir. Babası da oğluna ve oğlu da diğer kalanlara...

Deep Web ve FreeNet’te yaşananlar:

1-Deep Web

-Her türlü saçmalık ve pislik var. Açıklamayı tercih etmiyorum.
-Dolandırıcılık oranın bir nevi tarlası sayılır. Ürünleri ise cahil olan insanlar ve bundan umut bekleyen şahıslar.
-Polis veya gizli istihbarat çalışanlarına çok nadir rastlarsınız ve merak etmeyin ayırt da edemezsiniz. Nasıl ayırt edeceğinizi söylemeyeceğim çünkü polisler çoğunlukla ‘pislik’ olarak belirttiğim yerde kötü işler yapan kişileri yakalamakla meşgul. Nadir olarak gizli bilgiler verdiğini vaat eden sitelerin bizzat kurucusu olurlar nedeni ise buna kanan cahilleri belirlemek ve ileride gerçek bir siber suçlu olmasını önlemek. Merak etmeyin, polisi övdüğümden değil ama bazen adamlara hak vermekte yarar var, ekmek parası işte yersen sen yap…
-Oradan dosya indirirken bilgisayarınıza virüs bulaşma olasılığı çok düşüktür tabi bir chat odasından indirmediyseniz. Chat odaları bayağı bir kural tanımaz olduğu için her türlü linki ve dosyayı atabiliyorsun. Şu noktaya da değinmek istiyorum: eğer indirdiğiniz dosyada (mutlaka rar olsun ve asla doğrudan indirmeyin) .exe ve benzeri işlevi gören bir uzantı varsa elinizden gelen her türlü taramayı yapın. DNA’sı olsaydı onu bile köküne kadar taratın derdim.
Genel olarak alın size Deep Web.

2-FreeNet

-Hiç pislik bir siteye rastlayamadım zaten 2. günüm bu. Elimden gelen her şeyi denedim (link direktörlerine baktım falan) ama öyle siteler bulamadım. Hatta bir sitenin ismi ve ana sayfası başta belirttiğim bir tarzdaydı ama paylaştığı kategoriler tamamen anlamsızdı. Tıklayınca zaten tamamen eski olayları anlatan bir siteymiş. Amerika’nın oyunları, Rusya’nın AB krizi gibi şeyler ama bayağı eski yani en yeni bilgi 2008’de falan yaşan bir olayı anlatıyor.
-Burada aslında güzel bilgiler var, fizik hakkında ve matematik hakkında bilgiler veriyor. Daha fazla inceledikçe araştırmama ekleyeceğim.
-Bazı filmlerin ve dizilerin arşivleri de mevcutmuş burada.
-Burası bana bir komedi ağı gibi geldi sanırım 2. günüm olduğu için. Bayağı komik şeyler var. Hatta size şu muhteşem fotoğrafı ve altında yazanları bırakıyorum.FreeNet'ten anılar...
fGn47r.jpg
[/url][/IMG]

(İngilizce-->Türkçe)

Çok fazla yağa ihtiyacınız var.
Bu adam yeterince yağlanmış olabilir de olmayabilir de.
Bu adam uygun şekilde yağlı görünüyor.
Bir arkadaşı kap.
Bir takıma katıl.
Ve sonra güreşe başla.
Evet,güreş.
Amaç,rakibinizin kisbetini veya özel olarak yapılmış pantolonunu tutmaktır.
Ciddi anlamd****azanmanın en etkili yolu,kolunuzu başka bir erkeğin pantolonuna sokmanızdır.
Gerçek bir güreş.Gördün mü?
Yüce Tanrım.
Sadece böyle bitiyor.
Ya da böyle.
Bazen kazanmak böyle görünür.
Ve bazen böyle görünür.
Yaşasın! Kazandın.
Ancak güreşçiler kin tutmaz.
Rakipler hala arkadaş olabilir.
Bu yüzden var olan Türk yağlı güreşçilerine teşekkür ederim.

TEŞEKKÜR EDERİM.

Son düzenleme:

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
968
79
Yazılar Biraz Küçük Kalmış ve Okurken Biraz Göz Yoruyor.
Ellerinize Sağlık

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
849
8
Germany
Söylentiler; devlet sırları katiller ölümsüzlük formülü ve benzeri şeyler
gerçekler; pedofili siteleri dolandırıcılık siteleri ve saçma sapan şeyler boşuna merak etmeyin yani diyorsanız insanların karanlık yönlerini görmek istiyorum bi bestgore vardı o da kapandı bi tane daha var şimdi aklımda değil araştırın bulursunuz yok ben kanlı şeylere girneyim diyorsanız devlet sırları olsun diyorsanız gidin Wikileaks da okuyun devletlerin yaptığı şeyleri e başka ne veriyim abime .d yani deeb webde gördüğünüz şeyler normal internette de var

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,584
113
uzay
"ekmek parası işte yersen sen yap…"yazman hoşuma gitti :D Paylaşım için teşekkür ederim

Son düzenleme:

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
Eline sağlık forumda olanların bildiği şeyler ama çoğu insan hala böyle sanıyor. Teşekkür ederiz

Zaqiel

Yeni üye
4 Tem 2020
2
0
freenet içinde dolanırken frost diye bir mesajlaşma uygulaması olduğunu fark etmişsindir, bunun hakkında malumat verebilir misin?

Attila7

Yeni üye
14 Ara 2020
15
5
Bilgisayarı tümden sıfırlamak zorunda kaldım. FreeNet'i ve bazı diğer şeyleri yükleyince bilgisayar kasmaya başladı yani pek bakamadım o kısma. İlerde yeni bir bilgisayar alırsam bakarım belki agam gönlün hoş olsun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.