Yazılım Öğrencisine Öneri

Yeni eleman

Yeni üye
1 Kas 2022
2
0
Kendimi geliştirmeye çalışışyorum. Bilişim meslek lisesine gididyorum artı kurslara gidiyorum ancak eğitim dışında ne yapabileceğimi nereden başlayacağımı bilmiyorum benim gibi öğrenciler için ne önerirsiniz?

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Mathematics-is-the-language.jpg

bunu öneriyorum dostum matematik.

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
234
Azerbaycan
Kendimi geliştirmeye çalışışyorum. Bilişim meslek lisesine gididyorum artı kurslara gidiyorum ancak eğitim dışında ne yapabileceğimi nereden başlayacağımı bilmiyorum benim gibi öğrenciler için ne önerirsiniz?
İngilizceni geliştirebilirsin,matematik çözebilirsin,yazılım alanında kitap okuyabilirsin,c# veya python öğrenebilirsin tek bunlar olmak zorunda değil başka programlama dillerinide öğrenebilirsin ben şuan mesela c# öğreniyorum.

CEPATR

Katılımcı Üye
Sana verebileceğim en iyi tavsiye yavaş yavaş programlar, uygulamalar veya toolar yaz. Bundan sonra kendini geliştirmen gereken şeyler bunlar, istediğin kadar programlama dili bil onla bir şeyler üretemedikten sonra bir hiç. Hatta yavaş yavaş da sektöre de atılabilirsin, yapmış olduğun programlar veya uygulamalar sayesinde.

İYİ FORUMLAR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.