Deprem ve Yayıncılar

ThamGuyuCu

Yeni üye
13 Ocak 2018
13
0
Arkadaşlar insanlar zaten çok zor bir durum içerisindeler.
Böyle kötü bir zamanda insanlarımız birbirine en büyük desteği verirken bir yandan da kendini hacker sanan çoluk cocuk tayfaları ne olduğu belirsiz olan gruplar insanlarla dalga geçiyorlar bunları zaten biliyorsunuzdur illa sosyal medyadan denk gelmişsinizdir. Konuyu uzatmadan şunu söylemek istiyorum Twitch başta olmak üzere belirli sosyal mecralarda yayında bağış toplayıp insanlara ulaştırmak üzere çok büyük bir iş yapıyorlar bu yayıncılar. Buradaki sorun şu demin bahsettiğim kendini hacker sanan diye hitap ettiğim kansız vicdansız merhametsiz bu şahıslar her kim ise THT ailesinin bunların üzerine ağır bir şekilde gitmesini istiyorum burada çok üst düzey yazılımcı üstadlarımız var. Bağış toplayan yayıncıların evine yanlış ihbarla durmadan polis gönderen ve enkaz altındaki insanlarımızı arayıp dalga geçen telefon hatlarını meşgul eden giden yardımları sabote etmeye çalışan kısaca iyi yapılan herşeyin karşısına büyük bir kötülükle çıkan bu şahısların artık üstadlarımızın müdahalesi ile bulunması ve gerekli cezaları alması gerekiyor daha çok şey yazardım ama gerek yok. İyi insanlar iyiki varlar diyerek sözlerimi bitiriyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.