Deserteagle777 destek

force1

Üye
1 Nis 2016
146
0
ELAZIĞ
TurkHackTeam artık bitmiştir Tüm onurlu arkadaşlar Tüm yiğitler Banlanmıştır.

Tüm başa gelen ***lerin burdan amk.

Saygılarımla.

Force1.
gXzLQO.jpg

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Kişiler gelip geçici değildir. Çünkü timi tim yapan o kişilerdir. Bir gün sen ben o biz siz onlar gittiğinde tim nerede kalacak?

Unutma Kardeşim Yeri Doldurulamayacak Kimse Yoktur Burada Biri Olmazsa Diğeri Diğeri Olmazsa Başka Biri Baki Olan THT Dir THT Olmasaydı Ne Sözünü Ettiğin Kişiler Ne de Timler Olurdu Şöyle Düşün Bir Kola Makinesine Para Attın ve Makine Sana Kola Verdi Kola Seninmidir Makinenmidir Ben Söyleyeyim Makinenindir Her Ne Kadar Para Vermiş Olsanda O Makine Olmasaydı Elindeki Paranın Ne Önemi Kalırdı

30 Tem 2016
147
0
Sen Ben Veya Başka Biri Gidersek Yerimize Yeniler Ve Belki Daha İyiler Gelir ...

Unutma Kardeşim Yeri Doldurulamayacak Kimse Yoktur Burada Biri Olmazsa Diğeri Diğeri Olmazsa Başka Biri Baki Olan THT Dir THT Olmasaydı Ne Sözünü Ettiğin Kişiler Ne de Timler Olurdu Şöyle Düşün Bir Kola Makinesine Para Attın ve Makine Sana Kola Verdi Kola Seninmidir Makinenmidir Ben Söyleyeyim Makinenindir Her Ne Kadar Para Vermiş Olsanda O Makine Olmasaydı Elindeki Paranın Ne Önemi Kalırdı

Genelleme yapmayalım, yeri doldurulamayacak kişiler vardır. Peygamberlerimiz,Atatürk vb...
Baki olan şey THT falan da değildir. Şimdi buraya yazmak istemiyorum. İstersen gel özelde konuşalım. Sonra beni banlarsın zaten. Cola makinesi örneği... Ne kadar güzel bir örnek. Peki bir de işin şu yanından düşünelim. O kola makinesinin içinde Cola(THT'deki kişiler) olmasaydı ne olacaktı? Kim gidip oraya para atar?

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/

makine para ile çalışır peki o insanlarda para olmasaydı makine ne yapabilirdi kolaları elinde kalırdı abi konu bu değil ben sadece sormak istedim foruma bu kadar katkısı olan insanlar ne oldu da birden bire banlandılar rütbe alınır orası deret değil herkezin rütbesi değişir zzamanla ama neden ban yediler bunu açıklarsanız nedenini insanlar onların suçlarını bilir hiç değilse tabi suçlularsa ama bunu bizlere açıklarsanız bizler de kimin haklı olduğuna karar veririz

Kucukareteci1

Yeni üye
30 Tem 2016
23
0
kişiler gelip geçicidir önemli olan THT dir bunu anlayabilecek kadar kapasitesi olmayanlar hala hak hukuk derdinde sizlere olmayan şereflerinizle mutluluklar kardeşlerim

Hak hukuk derdinde olduklarını söylediğin halde şeref yoksunu demen saçma olmuş.

Saçmalık bir yana... Bir yöneticinin böyle çirkin ifadeler kullanması da daha bir saçma ve yanlış olmuş.
Yakıştıramadım sizlere.

p4inkiller

Yeni üye
18 Ağu 2006
2
0
Kola, sana zarar verir. Ne kadar yerinde bir ornek.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Genelleme yapmayalım, yeri doldurulamayacak kişiler vardır. Peygamberlerimiz,Atatürk vb...
Baki olan şey THT falan da değildir. Şimdi buraya yazmak istemiyorum. İstersen gel özelde konuşalım. Sonra beni banlarsın zaten. Cola makinesi örneği... Ne kadar güzel bir örnek. Peki bir de işin şu yanından düşünelim. O kola makinesinin içinde Cola(THT'deki kişiler) olmasaydı ne olacaktı? Kim gidip oraya para atar?

seni banlamak istemiyorum iki medeni insan gibi sorununu çözebileceğimizi tahmin ediyorum yaparız değilmi bunu
ne güzel demişsin kişiler ve THT birbirini tamamlar fakat şöyle makine olmasa kişiler nereye para atacak burda kolayı thtdeki kişiler olarak düşünme makinede kolada THT Parayı Atıpta Kolayı Alan THT'deki Kişiler Olaya Birde Öyle Bak

Son düzenleme:

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Hak hukuk derdinde olduklarını söylediğin halde şeref yoksunu demen saçma olmuş.

Saçmalık bir yana... Bir yöneticinin böyle çirkin ifadeler kullanması da daha bir saçma ve yanlış olmuş.
Yakıştıramadım sizlere.

Adamlar Ailemize Sövüyor Küfür Ediyor İstediklerini Yapıyor Biz Böyle Deyincemi Çirkin İfade Oluyor Kardeşim

30 Tem 2016
147
0
seni banlamak istemiyorum iki medeni insan gibi sorununu çözebileceğimizi tahmin ediyorum yaparız değilmi bunu
ne güzel demişsin kişiler ve THT birbirini tamamlar fakat şöyle makine olmasa kişiler nereye para atacak burda kolayı thtdeki kişiler olarak düşünme makinede kolada THT Parayı Atıpta Kolayı Alan THT'deki Kişiler Olaya Birde Öyle Bak

Merak etme, Dünya'da o kadar çok içecek makinesi var ki...
Elbet birini bulurlar.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
makine para ile çalışır peki o insanlarda para olmasaydı makine ne yapabilirdi kolaları elinde kalırdı abi konu bu değil ben sadece sormak istedim foruma bu kadar katkısı olan insanlar ne oldu da birden bire banlandılar rütbe alınır orası deret değil herkezin rütbesi değişir zzamanla ama neden ban yediler bunu açıklarsanız nedenini insanlar onların suçlarını bilir hiç değilse tabi suçlularsa ama bunu bizlere açıklarsanız bizler de kimin haklı olduğuna karar veririz

Buyur kardeşim sebebini okuyabilirsin

http://www.turkhackteam.org/6093163-post112.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.