Dev-c++/C++ DEV KONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Renklendirme , sınıflandırma özellikleri güncellenerek daha anlaşılır hale getirildi !
[19.10.2013]

ForpSam

Yeni üye
26 Eki 2013
1
0
Buyrun Buda Basit bir Hesap Makinesi...

#include<iostream>
#include<stdio.h>
#include<conio.h>
#include<iomanip.h>
using namespace std;
int main() {
float a,b;
a=0; b=0;
char c,t;
string r;

cout<<"Isminizi Giriniz:";
cin>>r;
cout<<"Hosgeldiniz "<<r<< " Bey...";
cout<<endl;
cout<<"Istedigin Islemi Burdan Yapabilirsin. :) ";
cout<<endl;
Basadon:

cout<<"Bunun Icin Once " "Bir Sayi Giriniz=";
cin>>a;
cout<<"Ikinci Bir Sayi Giriniz=";
cin>>b;
cout<<"Yapmak Istediginiz Islemi Secin =(+,-,*,/) ";
cin>>c;

if (c=='+')
{
cout<<"Sonuc="<<a+b;

}

else if (c=='-'){

cout<<"Sonuc="<<a-b;

}
else if (c=='*'){
cout<<"Sonuc="<<a*b;

}

else if (c=='/'){
cout<<"Sonuc="<<a/b;
}

else {
cout<<"Hatali Giris Yaptiniz...";
cout<<endl;
goto Basadon;

}
cout<<endl;
cout<<"Tekrar Islem Yapmak Istermisiniz? (e/h)";
cin>>t;
if(t=='e'){

goto Basadon;
}

cout<<endl;
system("pause");
return 0;

}

maynuz

Yeni üye
26 Şub 2011
36
0
Lolo kardeşim çok teşekkür ederim ben bu yıl pc programcılığı 2 yıllık kazandım şuan okuyorum daha yeni geçtik c++ senin verdiğin bilgilerle hem az çok öğrenmiş olacağım hemde sınıftakilere hava atacağım sağol dostum :))

RxYusuf

Yeni üye
17 Nis 2015
9
0
Kardeşim Sana Zahmet Şifre Panelindeki kodları atarmısın senin yazıların var sadece kod atarsan memnun olurum bu arada eline sağlık :)

Fturk

Üye
22 Haz 2015
56
0
Böyle c++ dersi verilmez kardeş çok karmaşık bi şekilde anlatmışsın allahtan konuya az çok hakimim de kafam karışmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.