[DEV]ComboList Oluşturmaktan Sıkıldınızmı Buyrun İçeri!

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
[DEV] Otomatik ComboList İndirme

Evet ComboList Oluşturmaktan Üşenenler ve Artık Yapmak İstemiyenler Artık Zahmetsizce ve Basit Bir Şekilde ComboList İndirebiliceksiniz.
Hemen Anlatıma Geçiyorum

aZXBQw.jpg

ComboList Nedir Neyin Nesidir? Diyenlerimiz Tabiki Olucak O Yüzden bu Konuya Açıklık getirmek istedim.
Bilmeyenler için alttaki konuya gidebilir gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Buyrun Konuya
Evet Şimdi Ne olduğunu anladık şimdi yapmamız gereken resimleri takip etmek .

1. ComboList.io adlı siteye giriyoruz site kesinlikle benim değildir! yabancıların sitesidir

7sXMdX.jpg

2.Register diyoruz ve kayıt oluyoruz Sahte Mail'den olun

T4Xt6I.jpg

Sahte Mail Hangisi Derseniz Buyrun Bu Siteden kullanıyorum ben Sade Ve Temiz Gayet Memnunum.

Buyur Sahte Mail Sitesi

İP Adresiniz kayıtlanıyor ve Sadece 2 ComboList İndirme Hakkınız Var O Yüzden VPN İle Girin Peki ya siz hangi VPN Kullanıyorsunuz diyorsanız buyrun bu konudan indirdim

Buyrun Kullandığım VPN

3.ComboList İndirme

0MCgo8.jpg

Altta Daha Çok var bunlardan birine tıklıyorsunuz hangisi gözünüze çarptıysa İndir diyorsunuz sizi indirme linkini yönlendiriyor.

Ve Spotify Netflix Steam Udemy Ne İsterseniz Düşürürsünüz
Baya zamanımı aldı bir Teşekkürü Hakettim

İyi Forumlar Dilerim...

Son düzenleme:

Gemmy

Yeni üye
29 Tem 2017
27
0
Evet ComboList Oluşturmaktan Üşenenler ve Artık Yapmak İstemiyenler Artık Zahmetsizce ve Basit Bir Şekilde ComboList İndirebiliceksiniz.
Hemen Anlatıma Geçiyorum

aZXBQw.jpg

ComboList Nedir Neyin Nesidir? Diyenlerimiz Tabiki Olucak O Yüzden bu Konuya Açıklık getirmek istedim.

Buyrun Konuya

1. ComboList.io adlı siteye giriyoruz site kesinlikle benim değildir! yabancıların sitesidir

7sXMdX.jpg

T4Xt6I.jpg

Sahte Mail Hangisi Derseniz Buyrun Bu Siteden kullanıyorum ben Sade Ve Temiz Gayet Memnunum.

Buyur Sahte Mail Sitesi

İP Adresiniz kayıtlanıyor ve Sadece 2 ComboList İndirme Hakkınız Var O Yüzden VPN İle Girin Peki ya siz hangi VPN Kullanıyorsunuz diyorsanız buyrun bu konudan indirdim

Buyrun Kullandığım VPN

3.ComboList İndirme

0MCgo8.jpg

Altta Daha Çok var bunlardan birine tıklıyorsunuz hangisi gözünüze çarptıysa İndir diyorsunuz sizi indirme linkini yönlendiriyor.

İyi Forumlar Dilerim...
Hocam hesap düşürebildiniz mi hiç ?

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
İlk olarak elinize sağlık hocam.Sorularım olacak.sitenin verdiği bu Combolistleri günlük olarak zaten birçok kişi indirip kullanmıyormu ? 1 günde siteye toplam kaç combolist ekleniyor ? Bir bilginiz varmı acaba ?

v0rxa

Katılımcı Üye
17 May 2018
955
1
Teşekkürler

Bildiğim kadarıyla o vpn çalışmıyor.
Güncellenmiş konu 2018

Verfiying your browser ekranında kalıyor
Yardım konusuna açın size yardımcı olabilirler

Hocam hesap düşürebildiniz mi hiç ?
Evet düşürmesem paylaşmazdım :)

Teşekkürler

İlk olarak elinize sağlık hocam.Sorularım olacak.sitenin verdiği bu Combolistleri günlük olarak zaten birçok kişi indirip kullanmıyormu ? 1 günde siteye toplam kaç combolist ekleniyor ? Bir bilginiz varmı acaba ?

Bilmem dikkat etmedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
bu siteyi kullanan zeki insanlar siz değilsiniz kardeşim combolist oluşturanda siz değilsiniz size tavsiyem ne üzerine combo arıyorsanız sql dorkunuzu yazın sql dumper kullanarakda combo:pass çekin keyfinize bakın alın size elit combo :D

elik5

Yeni üye
18 Haz 2020
1
1
[DEV] Otomatik ComboList İndirme

Hemen Anlatıma Geçiyorum

aZXBQw.jpg

Buyrun Konuya

7sXMdX.jpg

T4Xt6I.jpg

Buyur Sahte Mail Sitesi

Buyrun Kullandığım VPN

3.ComboList İndirme

0MCgo8.jpg

İyi Forumlar Dilerim...

comboya bi bakalım deneyelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.