[DEV] Donanım önerim

Legt

Üye
16 Eki 2020
211
14
J A V A
Ben legt bu konumda kasmayan güzel bir şekilde oynayabileceğiniz bir sistem önerisi yapacağım başlayalım

İlk başta en önemlisi olan işlemciden bahsetmek istiyorum hiç intel kullanmadım ancak pişman değilim işlemci olarak size ryzen'i öneririm

amd-ryzen-400.jpg

Ryzen açıklama:
Ryzen işlemciler, AMD'nin geliştirdiği, önceki ve rakip işlemcilere göre oldukça iyi performans sunan yepyeni bir seri. Tamamen farklı mimari, yeni nesil özellikler ve gelişmiş performans ile Ryzen serisi, özellikle son yıllarda sistem toplama rehberlerinin en çok tercih edilen parçası konumunda.

İkinci önerim ve yine çok önemli olan "kasa" tercihi kasa orak size MSI MAG Forge 100M Temperli Cam 2x RGB Fan 120mm Fan ATX Oyuncu Bilgisayar Kasasını öneririm kasadan resimler:

format:webp

Satın almak için: https://www.hepsiburada.com/msi-mag...-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000RJOMA

Tabi birde bilgisayarımız var o olmadan bunların bir önemi yok en az 8gb ramlik bir masaüstü alabilirsiniz bu yüzden tercihim lenovo gayet hoş sade ve kaliteli bir bilgisayar

v2-89439_large.jpg

Son olarak mouse,klavye ve kulaklık

Rampage Fitment Gaming Set (Klavye Mouse Kulaklık Mousepad): https://www.hepsiburada.com/rampage...lavye-mouse-kulaklik-mousepad-p-HBV000019MIEY 400 liradan düşmüş buyrun bakın

EVET KONUMUN SONUNA GELDİK TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.