>>DEV ESER>> 17 DiLDE TERCUME YAPAN BABYLON + CRACK !!!!

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
Son düzenleme:

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
eline sağlık indiriyim benimkinin 15 günlük süresi dolmuştu bide buna bakalım serial de var o iyi olmuş

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
taylan serial yok kardeş...crackliceksin...sonra lisans bölümüne kafana göre bişeyler yaz o kabul ediyo...ilerde program tekrar hata verirse kaldırıp tekrar yükleyin...şimdilik en iyi yöntem bu...daha iyi bi crack bulursam tekrar koycam siteye...

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
nasıl bozuk kardeş ? ben indirdim kurdum crackledim kulladım..ondan sonra upload edip siteye koydum...

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
beyler dedigim gibi eger bi süre sonra hata verirse kaldırıp tekrar kuruyoruz...güle güle kullanın

endhuman

Yeni üye
18 Mar 2007
1
0
arkadaşım isterse 100 kere kur olmuyor tekrar tekrar denedim kendi sitesine bağlanınca eskidi mesajı geliyor bi çözümü yokmu bunun ya sabır çok güzel programda ah çalışsa bi ilgilenen çıkaçakmı bakalım

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
dostum bak...programı kur normal bi şekilde....daha sonra crackle...cracklerken programı kapatmayı unutma...
hada sonra lisans girişi bölümüne gel oraya kafana göre bişeyler yaz ok ye bas...işlem tamamdır...eger daha sonra tekrar hata verirse lisans süresi birmiştir falan filan diye tekrar crackleyip aynı işlemi gerçekleştir...ben sorunsuz kullanıyorum...

aysukaraman

Yeni üye
22 Mar 2007
12
0
burada önemli olan babylonun özelliklerinden çevrimiçi güncelleştirmeleri inactive duruma getirmek.
aksi takdirde şifrenizin yanlış olduğunu server anlıyor ve babylon etkisiz kalıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.