Dev "I DOSER" Arşivi //'MTG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuareX

Üye
30 Haz 2018
205
0
Los Angeles
eline sağlık kardeşim kesinlike güzel bi kulaklık olunca deniycem (varda 1 tane stereo kulaklık 1 kulağı gidip geliyo)

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,915
0
I Doser Aslında Tehlikeli Bir Uygulamadır. Beyne Gönderdiği Frekanslar Beyindeki Bazı Bölgelere Zarar Verebilir Ve Geçici Kayıplara Sebep Olabilir.

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Beyler sakın dinlemeyin bilincaltına işliyor şizofreni panik atak paranoya anksiyete hepsine yol acıyor bi panik atak olarak yapmayın diyorum

BabaDerbeder

Katılımcı Üye
1 May 2016
566
0
Balıkesir
ben böyle bir etkiyi ömrüm boyunca yaşamadım cidden söylüyorum quick happy denedim tam 4.günde iç organlarım kıpır kıpır gelip küfür etseler kahkaha atarsın o derece etkili

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Keşke kısaltma olmayan linkide koysaydın link.tl 30 dk dir falan çökmüş bir durumda ulaşamıyorum :/

:D :D çocukken kim yapmamıştır ki

Bunuda deneyeceğim teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Dostum İlk Defa Başlayacağım Zero Gravity Den Başlamak İstiyorum Bi Sorunu Olurmu Ve Bilincim Dışıma Çıkarmıyım Sarhoş Gibi Olurmuyum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.