[DEV] Programsız Retro Hotel Kurulumu - Türkçe

Herhangi bir retro hotel oynadınmı ?

• Evet

Oy: 8 61.5%
  • Hayır

Oy: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TimuHack

Uzman üye
15 Mar 2017
1,856
5
New York

Zamanında retro hotel oynayanlar bilir oda kurarsınız veya sevgili falan ayarlarsınız veya kız kılığına girip erkekleri tavlarsınız :trl eğlenceli bir ortamdır normalde adam akıllı kurmak için XXAMP Havich veya vds gerekir bunları kullanmadan bugün retro hotel kuracağız bu arada herhangi bir retro hotelde oynayanlar yoruma yazsınlar ben oynadım :) Anketten oyunuzu veriniz.
Bu arada retro hotel oynayanlar bilir staff ( yetkili ) olmak için ne çabalar verilir ama olamayız.
Örnek retro hoteller : Habnet - Habbo
Aslında hepsi habbo'dan alınmış :D en eskisi habbodur

KURULUM AŞAMALARI
Öncellikle buraya yıklayarak kurulum sitemize giriyoruz. ispanyolca yazılar çıkacak La Casa De Papel izleyen biri olarak aslında ben biliyorum ( çaktırma google amca var ). Crear cuenta tuşuna basıyoruz gerekli yerleri doldurunuz üye olunuz sonra gene aynı yere gelip Conectar tuşuna basınız.

Artık kendi retro hotelinizin admin paneli gibi bir yerindesiniz.
Products kısmına geliyoruz Holos yazısı var ona basınız. 0 Euro olarak bir paket var onun altında yeşil düğüme var ona basınız. Sonra yeşil tuşa gene basınız satın alın.
Sonra solda Servicios olacak ona basınız. Aşağıdaki resimde kırmızı ile işaretlenmiş olan yere basıyoruz.

Sonra Nombre'nin altına hotel ismimizi yazıyoruz ben Maviş Hotel koyacağım. Demino dediği yer domian domain isminizi yaznı ben mavisretro yazıcağım. Sonra en sağda olan mavi tuşa basınız ve 1 2 dakika bekleyip f5 atınız. Sonra bir sürü doldurmalık yer gelicek o zaman hotel kuruldu ama aktif değil hemen girmeyiniz . Dominio yerinin sağında kutu var kendi domaininiz varsa yazabilirsiniz veya ücretsiz domain alıp yazabilirsiniz. Espanol yazan 2 yer var tıklayınız ve Turco seçiniz 2. kutu içinde aynısını yapınız ama 2. sine yapmadan önce Actualizar tuşuna basınız 2. sinede aynı işlemleri uygulayınız. Estado del emulador diye bir yer var sağında normalde offline yazması lazım online ise dokunmayın değilse en sağdaki tuşa basınız. F5 Atınız ve online ise hoteliniz çalışmaktadır aynı sayfada en üstteki domain (eğer sonradan değiştirmediyseniz veya kendi domaininizi koymadıysanız ) sizin hotelinizindir eğer kendi domianinizi koyduysanız o sizin hotelinizin domain idir. Domain den girdiğimizde Türkçedir çünkü Turko yu seçtik . Bir hesap oluştur düğmesine basınız aşağıda yazı varsa tamam tuşuna basınız ve ondan sonra aşağıda kaydol var basınız. Sonra sizi hotel ana sayfasına veya direk oyuna atıcaktır sol üstten müziği durdurabilirsiniz. Şimdi gel gelelim kendimize yetki vermeye en heycanlı yer :trl az önceki panele geliyoruz Dar rango a un usuario sağ tarafında bir beyaz kutu var oraya kendi hoteldeki ismimizi büyük küçük boşluk uyumlarına uyarak yazıyoruz ve en sağdaki butona basıyoruz yetkimiz verilmiştir. Hotel'e girmeyi anlatmayacağım girip oda kurduğunuzda kendinize veya başkasına kredi elmas ördek vermek için :
Kod:
Kredi için :kredi (isim) (miktar)
Elmas için :elmas (isim) (miktar)
Ördek için :ordek (isim) (miktar )
Emeğimin karşılığı olarak Teşşekür butonuna basarsanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.