[DEV] Valorant Random Hesapları Kendi Mailimize Alma

15 Eki 2019
157
9
Arkanda
adım 1: item satıştan veya başka siteden random skinli hesap alıyoruz

adım 2: lol destek sitesine giriyoruz https://support.riotgames.com/hc/tr

adım 3: size veren hesabı giriyoruz
adım 4: girdikten sonra sayfa kaynağını görüntüleye basıyoruz

adım 5: sayfa kaynağına girdikten sonra ctrl f yapıp hesabın mail yazıyoruz maili buluyoruz

adım 6: maile ile valorant hesabın şifresi aynı oluyor genellikle sonra girip hesabı kendi mailimize çekiyoruz biraz şansa bağlı belki mail ile valorantın şifresi aynı değildir şifremi unttum felan diyerek maile girmeyi deneyin sonra hesabın şifresini felan değişin mailde sizde skinli hesap ister oynayın ister satın size kalmış ek olarak mailini unuttuğunuz lol valorant hesabını bu şekilde bulabilirsiniz

kanıt: rus sitelerinden alıp kalıcı olarak aldım

yqenzy

Yeni üye
3 Eyl 2023
1
0
adım 1: item satıştan veya başka siteden random skinli hesap alıyoruz

adım 2: lol destek sitesine giriyoruz https://support.riotgames.com/hc/tr

adım 3: size veren hesabı giriyoruz
adım 4: girdikten sonra sayfa kaynağını görüntüleye basıyoruz

adım 5: sayfa kaynağına girdikten sonra ctrl f yapıp hesabın mail yazıyoruz maili buluyoruz

adım 6: maile ile valorant hesabın şifresi aynı oluyor genellikle sonra girip hesabı kendi mailimize çekiyoruz biraz şansa bağlı belki mail ile valorantın şifresi aynı değildir şifremi unttum felan diyerek maile girmeyi deneyin sonra hesabın şifresini felan değişin mailde sizde skinli hesap ister oynayın ister satın size kalmış ek olarak mailini unuttuğunuz lol valorant hesabını bu şekilde bulabilirsiniz

kanıt: rus sitelerinden alıp kalıcı olarak aldım
hangı rus sıtesı reıs

Xalvador

Yeni üye
23 Mar 2023
3
1
1 - VALORANT: Riot Games’ competitive 5v5 character-based tactical shooter Bu siteye giriyorsunuz

2 - Siteye Girdikten sonra yukardan destek yazan yere giriyoruz

3 - Sağ Üstten giriş yap diyip giriş yapıyoruz

4 - Giriş yaptıktan sonra destek sayfasındayken CTRL+U Yapıyoruz Dosya ek - Screenshot

5 - Karşınıza Çıkan Yerde CTRL+F Yapıp @ Koyuyoruz Sonra 9. Mesaja Kadar gidiyoruz ve adamın kullandığı ilk mail gözüküyor

6 - İlk maili aldıktan sonra outlook.com adresinden adamın mail ismiyle aynı hotmail hesabı açıyoruz /Benzerde Olabilir

7 - Maili Açtıktan Sonra Destek Sayfasına tekrar geliyoruz ardından sayfada hesap kurtarma seçeneğine tıklıyoruz

8 - Çıkan Yerde Küçük Kırmızı Renkte Bilet Gönder yazısına Tıklıyoruz - Ek Örnek - Screenshot

Gelelim Sorulara.

1 - Soru - E-POSTA ADRESİ - Cevap : Açtığınız Hotmail mailini giriyoruz

2 - Soru - SUNUCU - Cevap : Türkiye

3 - Soru - HESABINA ERİŞİMİNİ NASIL KAYBETTİN? - Cevap : Hacklenmiş Tehlikeye düşmüş Hesap seçeneğine tıklıyoruz.

4 - Soru - GİRİŞ YAPMA ADI (KULLANICI ADI): - Cevap : Hesabın Kullanıcı Adını Yazıyoruz

5 - Soru - Riot İsmi Yani Oyun içi isim Örnek (Hewski#3131) - Cevap : Hesabın Oyun içi ismini etiketli şeklinde giriyoruz

6 - Soru - KURTARMA İŞLEMİNİ HANGİ E-POSTA ADRESİYLE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTERSİN? Cevap : Tekrardan Açtığınız Hotmail Mailini yazıyoruz

7 - Soru - DOĞUM TARİHİ - Cevap : Bunu Sallayabilirsiniz / Genelde 2003 - 2005 Arası

8 - Soru - HESABA ERİŞEBİLDİĞİN SON TARİH NE (ÖRN. 1 AĞUSTOS 2019)? - Cevap : Capturede Mevcut Olan Son giriş tarihini yazıyoruz Gün Ay Yıl şeklinde

9 - Soru - BU HESABI KİM OLUŞTURDU? - Cevap : Tekrardan Riota Giriş Kullanıcı Adını yazıyoruz

10 - Soru - HESAPLA İLİŞKİLENDİRİLMİŞ OLABİLECEK TÜM E-POSTA ADRESLERİNİ YAZ. - Cevap : Adamın ilk mailini yazıyoruz

11 - Soru - ERİŞEBİLDİĞİN HESAPLA İLİŞKİLENDİRİLMİŞ TÜM E-POSTA ADRESLERİNİ YAZ. - Cevap : Kendi Açtığınız Hotmail Hesabını Yazıyoruz

12 - Soru - HESABIN OLUŞTURULDUĞU TARİH (ÖRN. 20 AĞUSTOS 2019) - Cevap : Explorantdan Hesaba Girdiğimizde kayıt tarihi yazıyor onu yazacağız

13 - Soru - HESABIN OLUŞTURULDUĞU YER (ŞEHİR, ÜLKE). - Cevap : Türkiye

14 - Soru - BU HESAPTA BAŞKA BİRİ OYNADI MI (ARKADAŞLAR VE AİLE ÜYELERİ DAHİL)? - Cevap : Hayır Hesapta Sadece Ben oynadım

15 - Soru - BU HESABA ERİŞİMİNİ NASIL KAYBETTİĞİNE DAİR BİR FİKRİN VAR MI? - Cevap : bilmiyorum hesabıma kayıtlı e posta adresine ulasamıyorum

16 - Soru - OYUN İÇİ ALIŞVERİŞ BİRİMİ ALDIN MI (RP/VP/LORA VS.)? - Cevap : Evet

17 - Sorunun cevabı - Çıkan 8 Soruyada bunu yazıyoruz - bilmiyorum alışverişleri kendi kartımdan yapmadım

18 - Valorantı seçiyoruz

19 - Soru - AÇTIĞIN İLK AJAN HANGİSİYDİ? - Cevap : Reyna Veya Raze 2sinden birini yazın

20 - Soru - AÇTIĞIN İLK SİLAH UĞURU NEYDİ? - Cevap : Savaş Bileti

21 - Soru - RADYANİT PUANI KULLANARAK AÇTIĞIN İLK SİLAH KAPLAMASI NEYDİ? - Cevap : Bu kısım önemli exploranta girip envanterden oyunda ilk çıkan yükseltmeli silahlardan birini yazacağız (Örnek : Asil Vandal , Yağmacı Vandal , Ejder Vandal) Sadece 1 Tane yazmanız yeterli

22 - Soru - KONU - Cevap : Hesap Kurtarma

23 - Soru - AÇIKLAMA - Cevap : Hesap Kurtarma

Ve Bileti gönderin

Bileti attıktan 1 gün sonra Öğlen 2 3 Gibi Yanıt Gelir Şifre değiştirme isteği geliyor genellikle Ama eğer tekrar soru sorarlarsa beni arayın ve ekran açın.
BU METHOD DA İŞİNİZE YARAYABİLİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.