Devam etmesini istediğiniz Dizi-Film

Zed07

Üye
31 May 2022
80
51
Hangi Dizi veya Film serisinin devam etmesini isterdiniz.

ben: Teen Wolf, Lucifer, Sıfırbir

unknown.png
Teen Wolf aslinda bu yil 7 cikcak ama bitmemesini istiyorum,Luciferide istiyorum evt uzun zaten ama cok iyiydi sizde yazmissiniz 🙂 (y)

ata00

Yeni üye
27 Mar 2021
30
3
akasya durağı ve tatlı hayat çok güzel dizilerdi türk dizilerinden onları isterdim
tabii mr robot belki biraz daha devam edebilirdi ama bozarlar mıydı bilemiyorum zaten hiç bir zaman 1. sezonki tadı vermedi bence

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Hangi Dizi veya Film serisinin devam etmesini isterdiniz.

ben: Teen Wolf, Lucifer, Sıfırbir

unknown.png
Sifirbir Yazmis Cogu Arkadas Zaten Devam Edemez Bas Roldekiler Öldü
Benim Fikrimce Kurtlar Vadisi Eski Tarzda Cekile Bilir Ancak Cogu Oyuncularimiz Rahmete Gitdi Cogusu Yaslandi Oyuzden Bilemedim Ne Diyeyim 😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.