Devlet Sitesi Hackleme

eleqance123

Yeni üye
11 Şub 2013
21
0
S.a komutanlarım ben HACKER SUVARI AmerikaBirleşikDevletlerinin bir devlet sitesinin açıgını buldum hacklersem nasıl yakalanmam bu riski göze almak istemiyorum yardım edin oo hemen hackleyim siteyi büyük yankı yaparız...

DJ_KALqSİZ

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
720
0
HUN
Yabancı Site Zaten Uzmanlar bu konuda çok çok site günlüğüne HACKLENİR geri düzeltirler hemen eski pozisyonuna getirirler fakat haklısın TurkHackTeam olarak Büyük bir yankı uyandırır bence yapılırsa iyi olur yani hiçbir sorun çıkacagını zanetmiyorum
Bu arada bişey merak ediyorum normal googlede siteler arasında acık ararken mi denk geldin yoksa bilerek açık bulmayamı çalıştın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.