Dikkat Okumadan Gecme Mafia 2 ! Gelior

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
MAFIA ' 2
EWET ARKADAŞLAR GENELDE ALSİYON OYUNU OYNAYAN
ARKADASLARIMIZN HEPSININ OYNADIGI MAFİA KURTLAR WADİSİ OYUNUN DEVAMI OLAN MAFİA 2 CIKMAK ÜZERE OYUNUN RESİMLERİ VE VİDEOLARI BUYUK ORADA IZLENME REKORLARI BILE KIRMAYA BASLADI !
AŞŞAGIDA BIR KAC LINK VERICEM ORADAN OYUNUN RESIMLERINE
VİDOLARINA VE YORUMLARINA BAKABILRSINIZ .
OYUNUN 2008 DE CIKACAGI WE RP GAMES YERINE BASKA BIR FIRMYA ILE PIYASAYA SURULECEGI BELRTILDI
http://forum.darkhardware.com/viewtopic.php?f=7&t=151481
WE DIKKAT CEKEN BIR YANIDA PC 'NIZIN CALISTIRMASI ICIN EN AZ DIRCETX 10 DESTEGI GEREKLI VE ATI YONGA CHIP SETLI VGA KARTLARINDA PERFORMANS VE EFEK ACISINDA DAHA II SONUC ALINDIGI BELIRTILMISTIR..
TESEKKURLER II EGLENCELER
SORULARINIZ BEKLIOOORUM
CRACK SERİAL TRANIER VB NE OLURSA

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
OYUNLA ILGILI TUM SORU WE YANITLARINIZI BEKLIORUM DETAYLI ACIKLLMA BURADA YAPMADIM CUNKU OKUYAN ARADASLARIMIZ SIKILMASINLAR DAHA COK SEY ORENSINLER !

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
DIER BIRCOK OYUN HAKKNDA SORMAK ISTEDIKLERINIZ WARSA BURADA ACTIIM KONUDAN DA BANA BELIRTEBILIRSINIZ .

DAHA ONCE PROFESSIONAL OLARAK BITIRDIIM BIRCOK OYUN WAR BURADA BIR KACIN DAN BAHSETTIM WE MAFIA OYUNU GERCEKTEN GUZEL WE OYNANMAYA DEGER BIR OYUN WE 2 SURUMUNDE EFEKLER VE DIER OZELLIKLERIN YENILENMESI OYUNU DAHA IIBIR HALLE GETIRMIS

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
NEED FOR SPEED SERISININ TUM %100 BITRMIS OLDUGUM SAVE DOSYALIR BULUNMAKTADIR ISTEYEN ARKADSLARA ATABILIRIM .

NEED FORSPEED UNDER GRANT
NEED FORSPEED UNDER GRANT 2
NEED FORSPEED MOST WANTED
NEED FORSPEED CARBON
VS..

HEPINIZE TESEKKURLER SORULARNIZI BEKLIOORUM ARAKADSLAR AKLINIZA NE GELIRSE SORABILRSINIZ OYUN WEYA BASKA DALLARDA WEB TASARIM SERVER GUVENLIK AG BAGLANTISI DONANIM MSN HACK ! VS + RAPLARINIZI BEKLIOORUM TESEKKURLER !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.