!!!DİKKAT!!! Tehlikede Olabilirsiniz.. Lütfen İçeri :::::

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Haz 2012
89
0
başlat-Calıştır (Run)
Cikan yere kücük harfle: cmd deyin ve Enter
Simdi karsiniza bir Dos penceresi acildi
cikan bu pencereye:net user yazin (net bir bosluk user olacak.)

O pencerede bir liste var ve bilgisayarda kac tane kullanici var hepsi yazili buraya kadar her sey normal
Eger: burada bir Support_388945a0 diye bir hesep varsa iste sende de casus var yoksa sorun yok
var ise derhal sil:
Peki Bunu nasil silecem:
kolay
Bunu yap:
net user SUPPORT_388945a0 /delete
Enter. ve gecmis olsun

kahraman66

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
275
0
bak korktum suan teldeyim pcye gecince konrol edecem bişi sorucam casusun kim oldugunu ögrenme sansın varmı

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
bak korktum suan teldeyim pcye gecince konrol edecem bişi sorucam casusun kim oldugunu ögrenme sansın varmı

Hiç denemedim , başıma gelmedi ama , Telnet-MS-DoS bilgimle sana bilgi vereyim .

Sana bağlan kişinin , İP' sini (%90 ihtimalle dinamik İP'sidir) cmd 'de netstat -n yazarak bulabilirsin.

Tabii ilk önce kendi İP ' ni onun İP sinden ayırt ediceksin.

Bulduğun İP ' yi alıp Who İs çekiceksin.

Who İs de ad soyad vermez ama çıkan telefon numarasını falan sorgulata bilirsin.

IPv6 dönemide başladı üstelik , işin daha kolay olabilir , tabii bilgisayarına giren bi kişi varsa ve sen onu bulmak istiyorsan...

trewlfb

Üye
21 Tem 2012
58
0
Slm beyler bana yardım edin ya

Pc me gireni buldum ama amerikada yardımmmm :D

uFFF ya yakından olaydı ..

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
yardım..

ben yeniyim ve pek anlayamadım.. pc kullanmayı iyi bilmiyorum.. bana yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.