Discord Çalışan Spam BOT %100 Çalışıyor.

Aesthich

Yeni üye
23 Ağu 2021
11
6
18
Öncelikle Merhaba Abilerim, Ablalarım.

Bu gün sizlere discord spam bot paylaşmak istedim. Bazılarınız belki çok istiyordur ve çalışan bir uygulama bulamıyordur, o yüzden bu konuyu başlattım.

Kurulum yok, sadece yapmanız gereken dosyayı açıp uygulamayı başlatmak, uygulama açıldıktan sonra sizi şöyle bir ekran karşılayacaktır.

sDYQG.png

Ve bu sayfaya geldikten sonra, sol üst kısımdan tokenlerinizi yazıyorsunuz. Ondan sonra connect butonuna tıklıyorsunuz ve spam botunuz hazır durumda. Oradan server id, channel id, ve Mesajınızı yazabilirsiniz.

Dosya Linki

Virüs Total

NOT: Yapılan Saldırıların Hiçbirinden Ben Sorumlu Değilim!

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS

Bu gün sizlere discord spam bot paylaşmak istedim. Bazılarınız belki çok istiyordur ve çalışan bir uygulama bulamıyordur, o yüzden bu konuyu başlattım.

Kurulum yok, sadece yapmanız gereken dosyayı açıp uygulamayı başlatmak, uygulama açıldıktan sonra sizi şöyle bir ekran karşılayacaktır.

sDYQG.png

Ve bu sayfaya geldikten sonra, sol üst kısımdan tokenlerinizi yazıyorsunuz. Ondan sonra connect butonuna tıklıyorsunuz ve spam botunuz hazır durumda. Oradan server id, channel id, ve Mesajınızı yazabilirsiniz.

Tokenin ne demek olduğunu bilmeyenler Aesthich#7429 Ulaşabilirler.

Dosya Linki

Virüs Total

eline emeğine sağlık güzel konu:)

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey

sDYQG.png

Tokenin ne demek olduğunu bilmeyenler Aesthich#7429 Ulaşabilirler.

Dosya Linki

Virüs Total

Dostum öncelikle selam , tebrikler bir selft bot yapmışsın ancak bazı durumlar mevcut. Discord birkaç yıl önce ortaya çıkan Token hırsızlığından dolayı Fingerprint sistemini ortaya çıkardı. Fakat mantık aynı olduğundan hırsızlıklar devam etti. Bunun üzerine Fİngerprint değerini sayfa yüklenince 1 saniyeden az görüntülenen ve ondan sonra kaybolan değer yaptı. Fakat ben onuda aşarak internetimi bilerek yavaşlattım ve Fingerprint değerine ulaştım. Fakat yazınca hırsızlık aynı şekilde yapılamadı. Sen eğer bot üzerinden yaparsan olabilir. Ama o zamansa self bot olmaz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.