Discord Nitro Karta İade Edilebilir mi?

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
248
85
:)
Az önce bir "arkadaşım" tarafından benim kartım ile Discord Nitro alındı ancak paraya ihtiyacım var, bu ödemeyi iade etmenin bir yolu var mı?

(Destek ile iletişime geçmek hariç bir yöntem varsa çok sevinirim, Destek ekibi çok uzatıyor konuyu.)

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,742
619
Normal iptal edebilirsen iade gelmeyebilir. Desteğe durumu anlatıp iade istemek dışında başka çaren yok dostum. Anında tak diye iade geçilmez.

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
248
85
:)
aga arkadasında senin kartın ne isi var
Bir önceki ödemesini kendi kartını kaybettiği için benim kartıma atıp yapmıştı bu ay değiştirecekti, ama değiştirmeyi ikimizde unuttuk. İkimizde biraz balık hafızalıyız zaten pek şaşırmadım böyle birşey olduğuna :D

Normal iptal edebilirsen iade gelmeyebilir. Desteğe durumu anlatıp iade istemek dışında başka çaren yok dostum. Anında tak diye iade geçilmez.
Desteğe yazdım bakalım ne diyecek

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,058
403
Bir önceki ödemesini kendi kartını kaybettiği için benim kartıma atıp yapmıştı bu ay değiştirecekti, ama değiştirmeyi ikimizde unuttuk. İkimizde biraz balık hafızalıyız zaten pek şaşırmadım böyle birşey olduğuna :D

Desteğe yazdım bakalım ne diyecek
eğer sikayet edersen senin kartını kullandığından hesabı ban yiyor bilgin olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.