Discord'da Siberatay VIP Üyeliği ツ

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,732
2,993
Türk Hack Team'in Resmi Discord Sunucusunda Siberatay VIP Üyeliği!

Siberatay VIP Avantajları Nelerdir?

Yazılım dilleri hakkında eğitim setleri, videoları ve önemli bilgiler.

Siber Güvenlik, hakkında eğitim setleri, videoları ve önemli bilgiler.

✦ Yabancı Dil öğrenimi için eğitici içerikler ve ücretsiz kurslar.

İstediğiniz gibi aldığınız vip süresine bağlı olarak Tasarım yaptırtma hakkı!

✦ Udemy üzerinde paralı kursların bazılarını direk ücretsiz yapan kodlar ile size veriyoruz.

Yazılım dilleri ile neler yapabileceğiniz hakkında detaylı bir makale.

✦ Sunucumuzda "Siberatay VIP" rolüne sahip olun.

Sunucumuzda kullanıcı adınızı değiştirin.

Siberatay Discord - VIP

1 Aylık Üyelik - 50₺
3 Aylık Üyelik - 135₺
6 Aylık Üyelik - 250₺

Detaylı bilgi ve satın almak için Özel Mesaj yoluyla ya da Telegram üzerinden (@Venterius) iletişime geçebilirsiniz.

Siberatay Discord Sunucusu

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife
Türk Hack Team'in Resmi Discord Sunucusunda Special VIP Üyeliği!

Special VIP Avantajları Nelerdir?

İsteğe Özel Tasarım Yaptır.

İstediğiniz şekilde bir tane avatar veya wallpaper talep edebilirsiniz.

✦ Yazılım, Hacking, Tasarım, Sosyal Medya Ve İstihbarat Hakkında Merak Ettiğini Öğren.

Bu alanlarda merak ettiğiniz sorulara yönetim üyeleri tarafından cevap alabilirsiniz.

✦ İstediğin Bir Yönetici İle Röportaj Yap.

Admin kadrosu haricinde yönetimde bulunan en fazla 10 soru sormak şartıyla istediğiniz yönetici ile yazılı röportaj yapabilirsiniz.

✦ Özel Doküman Ve Ücretsiz Kurslar

Birbirinden kaliteli ve öğretici içeriklere ulaşabilirsiniz.

✦ Sunucuda Kullanıcı Adını Değiştir.

✦ Sana Özel Rolün Ve Sesli Odan Olsun.

Türk Hack Team Mağaza İçin Tıkla

1 Aylık Üyelik - 30₺
3 Aylık Üyelik - 80₺
6 Aylık Üyelik - 150₺

Detaylı bilgi ve satın almak için Özel Mesaj yoluyla ya da Telegram üzerinden (@Venterius) iletişime geçebilirsiniz.

Katılacaklara bol şans

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
Türk Hack Team'in Resmi Discord Sunucusunda Special VIP Üyeliği!

Special VIP Avantajları Nelerdir?

İsteğe Özel Tasarım Yaptır.

İstediğiniz şekilde bir tane avatar veya wallpaper talep edebilirsiniz.

✦ Yazılım, Hacking, Tasarım, Sosyal Medya Ve İstihbarat Hakkında Merak Ettiğini Öğren.

Bu alanlarda merak ettiğiniz sorulara yönetim üyeleri tarafından cevap alabilirsiniz.

✦ İstediğin Bir Yönetici İle Röportaj Yap.

Admin kadrosu haricinde yönetimde bulunan en fazla 10 soru sormak şartıyla istediğiniz yönetici ile yazılı röportaj yapabilirsiniz.

✦ Özel Doküman Ve Ücretsiz Kurslar

Birbirinden kaliteli ve öğretici içeriklere ulaşabilirsiniz.

✦ Sunucuda Kullanıcı Adını Değiştir.

✦ Sana Özel Rolün Ve Sesli Odan Olsun.

Türk Hack Team Mağaza İçin Tıkla

1 Aylık Üyelik - 30₺
3 Aylık Üyelik - 80₺
6 Aylık Üyelik - 150₺

Hayırlı olsun bakalım

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,269
3,456
Biriyle röportaj yapmak için neden para vereyim anlamadım, röportajdan kastınız nedir
Merhaba Emirhan,

Siz değerli üyelerimiz bu imkan sayesinde, forum yönetim kadromuzdan istediği kişiyle röportaj yapabilir, merak ettiğini sorabilir. Merak ettiklerinize kolay bir şekilde erişebilir, bu efsane kadro ile röportaj yapabilirsiniz.

İyi Günler Dilerim, lionnn.

Son düzenleme:

EmirhanVR

Yeni üye
19 May 2021
29
7
Merhaba Emirhan,

Siz değerli üyelerimiz bu imkan sayesinde, forum yönetim kadromuzdan istediği kişiyle röportaj yapabilir, merak ettiğini sorabilir.
Merak ettiklerinize kolay bir şekilde erişebilir, bu efsane kadro ile röportaj yapabilirsiniz.

İyi Günler Dilerim, lionnn.
Teşekkürler hocam fakat bunu sormadım, bu imkanlara sahip olacağımın farkındayım fakat neden bunun için para vereyim

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,269
3,456
Teşekkürler hocam fakat bunu sormadım, bu imkanlara sahip olacağımın farkındayım fakat neden bunun için para vereyim
Bu imkanları maalesef ücretsiz olarak sağlayamıyoruz, genel olarak eğitim, tasarım, sunucu için özel haklar tanıyan bir VİP sisteminden bahsediyoruz. Karşılığına göre fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum, ayrıca forumumuza getirdiğimiz ve getirmek için çabaladığımız yenilik ve projeler bize maddi ihtiyaçları da beraberinde getiriyor, üyelerimiz forumu desteklemek adına bu uygun VİP sistemine katılabilir. Sizlerin Desteği Bizler İçin Önemlidir.

EmirhanVR

Yeni üye
19 May 2021
29
7
Bu imkanları maalesef ücretsiz olarak sağlayamıyoruz, genel olarak eğitim, tasarım, sunucu için özel haklar tanıyan bir VİP sisteminden bahsediyoruz. Karşılığına göre fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum, ayrıca forumumuza getirdiğimiz ve getirmek için çabaladığımız yenilik ve projeler bize maddi ihtiyaçları da beraberinde getiriyor, üyelerimiz forumu desteklemek adına bu uygun VİP sistemine katılabilir. Sizlerin Desteği Bizler İçin Önemlidir.
Anladım hocam. Peki fatura kesiyor musunuz, vergi ödüyor musunuz yani bu satışlar için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.