DL Antivirüs / Anlayanların Değerlendirmesini İstiyorum

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Program İsmi : DL Remover - DarkLiqht Remover
Program Kaynak Kodu : Ben
Programlama Dili : Vb2010
Program Açıklama : Bilgisayarınızdaki Zararlı Yazılımları Temizlemenizi Sağlar.Grafikleriyle İlgi Çekici Kullanımı Kolaydır.

Program Hiçbir şekilde İnternete Bağlanmıyor.Tamamen geliştirilmş birkaç algoritma ve kodla çalışıyor.

Ekran Görüntüsü:
cqlxr.jpg

Son düzenleme:

klapa123

Uzman üye
16 Eki 2012
1,344
0
Free
Diğer özellikler açılınca daha iyi olur diye düşünüyorum . İyi olmus eline sağlık .

16 Tem 2013
61
0
Guzel olmus eline saglik ama kimsenin satin alicagini sanmmam cunki kolay bir program siteye baglayiyorsun ama fikir guzel tekrardan eline saglik

qhosT*

Uzman üye
11 May 2013
1,067
0
SanalCity :)
Çok başarılı bir çalışma . Contains ile Not Defterindeki Hashları programın içinde arıyor dimi ? Bende hazırlıyordum bi tane sonra proje silindi :) Ellerine sağlık bu arada .

20 Haz 2013
67
0
Grafiklere hayran kaldım kardeşim ! Kardeş bende şuanda bir program kodluyorumda grafik konusunda yardıma ihtiyacım var ayrdım edebilirmisin ?

Esqua

Katılımcı Üye
5 Tem 2012
258
0
Çok başarılı bir program olmuş grafikten iyi anlıyorsun sen tebrikler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.