dns hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
arkadaşlar benim sorunum bu bazen arama motorları(mozilla ve explorer) bu hatayı veriyor sayfa görüntülenemiyor uyarısı çıkıyor ve sayfanın altında dns hatası internet explorer diye bi uyarı çıkıyor...

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
evet bazen bunu yapınca düzeliyor benim merak ettiğim bu sistem hatası mı yoksa netten kaynaklanan bi sorun mu onu merak ediyorum. bu arda cevap evrdiğin için tşk.

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
sağol tşk. bunun için 4-5 defa format attım sorun çözülürmü diye ama yinede olmadı demek ki nettenmiş. tekrar tşk.

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
genelde ip hatası ağ bağlantılarındaki tcp/ip bölümünde rastlanır.
sanıyorum ki sizin ip iniz otomatik yerine kendi girdiğiniz bir ip seçilmiş.
eğer böyle ise ip bölümünü otomatik seçin ve bağlantıyı kesip yeniden bağlan deyin bakalım düzelecek mi?
böyle değilse alev arkadaşımızın dediği de doğrudur.

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
ilgilendiğiniz için tşk. formatdan sonuç alamayınca dün modemi resetledim ve yeniden kurdum şimdilik sorun yok inşallahda olmaz...

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
arkadaşlar sorun yeniden başladı ben yalnız_genç'in dediğini yapıp google de arattırdım programı ama tam o adda bi program bulmadı bende xp.uzmanı var onu indirdim sizce bu sorunumu halleder mi?

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
formatıda attıktan sonra yapacağın bi şey kalmamış.senin sorunun pc de değil.
adsl hattında yada modeminde sorun var.
bir arkadaşından modemini al ve pc ne tanımla kur bakalım aynı sorun devam edecekmi.sende kendi modemini arkadaşına ver oda seninkini denesin.
eğer sorun sende yaşanmaz arkadaşında yaşanıras sorun modemdedir.yok sorun arkadaşında yaşanmadı sende devam ederse telekoma başvuracaksın ve bu yaptığın yöntemleri hepsini anlatacaksın.

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
peki by ogas modemde sorun olsa dns hatası verdiği zaman limewere ares gibi programlar indirme işlemini yapıyor ayrıca msn de çalışıyor. Bu şekildeyken yinede modemden kaynaklanabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.