DNS hatası ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

novatb

Üye
8 Ağu 2008
51
0
arkadaşlar ben vista kullanıyorum,internet explorer la herhangi bir siteye girmek istediğimde bağlanamıyor.sorunu tanıla diyorum(windows otomatik olarak giderlemeyen bir problem buldu diyor.dns kullanarak bağlanamadı diyor)sayfayı 5-6 kez yeniliyorum zorla giriyor.bu sorunu nasıl halledebiliriz??

novatb

Üye
8 Ağu 2008
51
0
zaten otomatik konumda bende oyüzden bulamıyorum sorunu şaşırdım kaldım deli olacam başka ne yapabilirim.manuel olarak dns girsek.ne girebilirim.teşekkürler

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
kardeş öncelikle başka bir tarayıcı dene(opera,frifoxs)

küçük bir ihtimal ama sen genede sağlam bir virüs programıyla virüs taraması yap.kasypersky2009 öneririm

novatb

Üye
8 Ağu 2008
51
0
kardes opera var onda da uzak sunucuya baglanamadi diyor.virus dedin de aklima geldi.bende nod32 var surekli sistem32 den dosyalari tehdit diye karantinaya aliyor.oyunlarin da crack lerini dosyalarini.falan siliyor.belki ondan olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.