Doğayı ve Hayvanları Koruma Kulübü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Kulüp
TheKar1zma
'nın izni ile açılmıştır.​

Kulübün amacı :
Kulübümüzün amacı doğaya ve hayvanlara zarar veren kurumları tespit ederek bu kurumların sitelerine saldırılar düzenlemektir. Doğaya ve hayvanlara zarar verdiğini tespit ettiğiniz kurumları kulüp altından kanıtınızla beraber belirtirseniz sevinirim. Hiçbir kaynağınız dayanağınız olmadan şu site zarar veriyor demeyiniz.

Kulübe katılma şartları :
Kulübe katılma şartı yoktur hedef site paylaşımını üye olmadan da yapabilirsiniz. Ancak saldırılara katılmak için üye olmanız gerekmektedir. Bunun için de bana ya da CYBERhackers09 'a ziyaretçi mesajı olarak web hack seviyenizi belirtmeniz yeterlidir. Web Hack'e yeni başlayacak olan arkadaşlar için linkler :
http://www.turkhackteam.org/web-ser...ork-maker-kullanarak-wep-hack-lorthia988.html
http://www.turkhackteam.org/web-ser...ess-siteye-index-ve-shell-basma-shujaira.html
http://www.turkhackteam.org/web-ser...lay-yoldan-mass-deface-cold-shadow-farki.html
Bunlar brute force içindi. Genel web hack için bu konuyu 2 kere okumanızı tavsiye ederim :
http://www.turkhackteam.org/web-ser...-baslamaliyim-simdi-ne-yapacagim-aquiell.html

Kulüp Kuralları :​
1-) Forum kuralları harfiyyen geçerlidir.
( http://www.turkhackteam.org/forum-kurallari/25068-forum-kurallari-new-post.html )
2-) Misyona aykırı paylaşımlar kesinlikle yasaktır. ( TurkHackTeam Misyon )
4-) Aşağılayıcı, hakaret, argo, küfür, adult vb içerikli mesajlar kesinlikle yasaktır. Paylaşım yapan kişi cezalandırılır.

NOT : Türk sitelerine kesinlikle herhangi bir saldırıda bulunulmayacaktır.

Son düzenleme:

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Hayirli olmasi dilegiyle :)

TÜRK SITELERINE HERHANGI BIR ZARAR VERILMEYECEKTIR .

Son düzenleme:

Lamburtzasd

Yeni üye
8 Eyl 2016
8
0
Almanya
Hayvanlara Zarar Veriyorsa İnfaz Edilecek Nasıl Amerikadaki Sitelere ZARAR Veriyor iseniz TÜrkiyedeki Hayvanlara Eziyet Eden Siteleri Erişime Kapatırız Sıkıntı Değil

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Güzel Bir Fikir Lakin Türkiyede Dahil Olan Hayvanalra Zarar Veren Siteleri Ne Yapacan ?
Açık taraması olmazsa sunucudaki siteleri üye arkadaşlarla paylaşacağım. O sitelerde açık tarayacağız. Böyle çeşitili yollarla o siteyi hacklemeye çalışacağız.
Hayvanlara Zarar Veriyorsa İnfaz Edilecek Nasıl Amerikadaki Sitelere ZARAR Veriyor iseniz TÜrkiyedeki Hayvanlara Eziyet Eden Siteleri Erişime Kapatırız Sıkıntı Değil
Malasef TheKar1zma izin vermedi. Misyona aykırı.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Arkadaşlar hedef paylaşımında bulunmaya başlayabiliriz. Bunun için biraz araştırma yapmamız gerekecek. Şu an belirli bir hedefimiz yok. Sizlerin de yardımıyla bu kurumları tespit edeceğiz. Tespit ettikten sonra saldırılara başlayacağız.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Fight Club Online | The Top Girl, Street & Pro Fight Videos
21 Most Viral Pitbull Fights
Köpek Dövüşleri Ve hayvan dövüşleri Hakkında videolar Paylaşıyorlar :)
Bi taratın Acunetixle Bypass Felan Deneyin.

Kolay Gelsin.

Teşekkür ederim kardeşim. Ben bu gün içinde ilgileneceğim. Açık bulamazsam sunucudaki siteleri kulüp altından paylaşacağım. Yardım etmek istersen beklerim.

Wordfence kullanıyorlar. brute force ihtimali yok. Her haltları güncel, açık yok.

Web Cruiser ile tarattınız mı ? Eğer taratmanıza rağmen açık bulamadaıysanız sitenin sunucusunda ki sitelerden buna erişmeye çalışacağız. Ben şu an mobilim. Eve geçince kulüp altından Sunucudaki siteleri paylaşırım.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
389
Ankara
Web Cruiser ile tarattınız mı ? Eğer taratmanıza rağmen açık bulamadaıysanız sitenin sunucusunda ki sitelerden buna erişmeye çalışacağız. Ben şu an mobilim. Eve geçince kulüp altından Sunucudaki siteleri paylaşırım.

Yok üstad bende program bulunmaz.. Sadece manuel taradım..

"Ben denedim ama beceremedim" manasında bir mesajdı o daha çok.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Sitede açık bulunamadı. Sunucudaki sitelere brute force deneyebiliriz. Olmazsa tek tek açık taraması. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iyi olur. Tek başıma çok uzun zaman alır.

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
1 Aydan uzun süre her hangi bir faaliyette bulunmamaktadır. Bu yüzden kulubu geçici olarak kapatıyorum. Müracaat halinde uygun görülürse tekrardan açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.