Doğu'da gördüklerim, duyduklarım ve yaşadıklarım...

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Merhabalar, bugün ki konumda doğuda gördüğüm, duyduğum ve yaşadığım olaylardan bahsedeceğim. Eskiden doğuda yaşıyordum ve doğu hakkında birden fazla bilgiye sahibim ancak az sonra duyacaklarınız karşısında cidden üzülebilirsiniz...

*Burda anlatılanların hepsi gerçek ve yaşanmıştır*

1:
İlk öncelikle doğuda birden fazla şehirde bulundum bunu belirteyim. Batman, Van, Diyarbakır, Mardin vs. Aralarından en kötüsü batman ve Diyarbakır'da yaşadıklarım.
Ayrıca bu yaşananlar genel olarak köy kesimlerinde yaşanıyor şehire yakın bölgelerde de oluyor

Diyarbakır'dan başlamak istiyorum. Şehire yakın köylerde genel olarak uyuşturucu satışı çok oluyor ve görüyorum da uyuşturucu yüzünden zehirlenen çocukları, ve bunu yapanlar ise apaçık p*k terör örgütü, köy taraflarında ise herkes rahatlıkla bu terör örgütünü destekleyebiliyor, silahlılar ve çok rahatlar. Ayrıca şehire yakın köylerde genel olarak zırhlı araçlar bulunuyor ve polislerin yanı sıra askerler dahi var. Küçük çocuklar ise gizlice polisleri, askerleri taşlıyorlar... Gördüğüm kadarı ile polisler yada askerler yoksa da: "biji serok a*o" diye bağırıp kendi ayılarını ovuyorlar. Bu beni çok üzmüştü. Ayrıca herkes rahatlıkla p*k'yı övebiliyor ve birşey olmuyordu. Köy taraflari da polis dolu ancak yine bir iddiaya göre ordaki insanlar polise rüşvet veriyor ve polislerde bunu kabul ediyordu

(2.Bölüm çok yakında)

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,169
1,460
Merhabalar, bugün ki konumda doğuda gördüğüm, duyduğum ve yaşadığım olaylardan bahsedeceğim. Eskiden doğuda yaşıyordum ve doğu hakkında birden fazla bilgiye sahibim ancak az sonra duyacaklarınız karşısında cidden üzülebilirsiniz...

1:
İlk öncelikle doğuda birden fazla şehirde bulundum bunu belirteyim. Batman, Van, Diyarbakır, Mardin vs. Aralarından en kötüsü batman ve Diyarbakır'da yaşadıklarım.
Ayrıca bu yaşananlar genel olarak köy kesimlerinde yaşanıyor şehire yakın bölgelerde de oluyor

Diyarbakır'dan başlamak istiyorum. Şehire yakın köylerde genel olarak uyuşturucu satışı çok oluyor ve görüyorum da uyuşturucu yüzünden zehirlenen çocukları, ve bunu yapanlar ise apaçık p*k terör örgütü, köy taraflarında ise herkes rahatlıkla bu terör örgütünü destekleyebiliyor, silahlılar ve çok rahatlar. Ayrıca şehire yakın köylerde genel olarak zırhlı araçlar bulunuyor ve polislerin yanı sıra askerler dahi var. Küçük çocuklar ise gizlice polisleri, askerleri taşlıyorlar... Gördüğüm kadarı ile polisler yada askerler yoksa da: "biji serok a*o" diye bağırıp kendi ayılarını ovuyorlar. Bu beni çok üzmüştü. Ayrıca herkes rahatlıkla p*k'yı övebiliyor ve birşey olmuyordu. Köy taraflari da polis dolu ancak yine bir iddiaya göre ordaki insanlar polise rüşvet veriyor ve polislerde bunu kabul ediyordu

(2.Bölüm çok yakında)
nasi olur la boyle birsey urpertici.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
nasi olur la boyle birsey urpertici.
polislerin rüşvet tekliflerini kabul etmesi en büyük problem
Özlemle anıyoruz :

cem erseverin dediği gibi, doğuda terör olayları hiç düşünülmediğinden de fazla
Doğrudur benzer olayları bende yakınlarımdan da duydum.
Her şeye tamam da bunu niye seri haline getiyorsun kankam xd
birden fazla şehir var şimdi hepsini bir konuda yapmak uzun sürer diye yapıyorum.

QuatrexDefacer

Katılımcı Üye
15 Eki 2022
657
548
Bermuda

1:

(2.Bölüm çok yakında)
urpetici bisey kk

1 Haz 2023
98
12
Sen bu kadar bilgiye nasıl eriştin hahaha ulan ne adamsın utanmadan doğuyu kötülemek için senaryo yazmış çizmiş

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,747
628
Sen bu kadar bilgiye nasıl eriştin hahaha ulan ne adamsın utanmadan doğuyu kötülemek için senaryo yazmış çizmiş
Senaryo demek için kanıt ve gidip yaşayıp görmek gerekiyor. 5 yıl doğuda yaşadım, anlatılanlar senaryo değil gerçek.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
877
Hocam profil troll gibi gelebilir ama şunu diyim ki o apo diye bağıran merzifon eşekleri beni görünce cin çarpmışa dönüyor.
özetle lafına bağlı adam olmaları.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.