\~Dolandırılmamak için Önlemler Dolandırılmayın! (Ailenize Okutun!)~/

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
son zamanlarda baya bi arti, dikkat edin. sabitteki bu konumu ailenize okutun.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Beni dolandıracak adam daha doğmadı :D Elinize sağlık

hep öyle derler kardeşim bir an dalgınlık ve el çabuklugu beyin zihni çok sevdigin bir abin var ona çok inanıyorsun güveniyorsun o derece sonra gerisi malum işte... en yakının en değer verdigin bile seni dolandırır Bir söz var babana bile güvenme deyimi..

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
konu çok guzel eline sağlık konu içinde bazı sosyal muhendislik yontemleri var
(aileme okutmaya kalksam direk mesajları gormek istiyorlar o yuzden ben okudum :trl

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
konu çok guzel eline sağlık konu içinde bazı sosyal muhendislik yontemleri var
(aileme okutmaya kalksam direk mesajları gormek istiyorlar o yuzden ben okudum :trl

Ailene okut kardeşim , Aile'ne verilicek bi hasar emin ol sanada yansır çünkü siz bir ailesiniz , annen'den tut baban'a kadar bu makaleyi tek tek okut , yengelerin felan varsa bu makaleyi onlarada okut , unutma dolandırılmayız diye birşey yok koskoca savcı,hakim dolandırıldı.

Zazaabi01

Yeni üye
8 Ocak 2017
20
0
Eline sağlık gerçekten inanamıyorum yıllardır hanı teknik uygulanıyor ve insanlar hala bu dolandırıcılara inanıyor bence bu tür şeyler daha fazla yapılmalı eline sağlık.

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Elinize sağlık Yarbayım.
Dolandırıcılara ders niteliğinde bir video paylaşmak istiyorum :D
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=k1cD49APYQQ"]https://www.youtube.com/watch?v=k1cD49APYQQ[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.