DOS Saldırısı Yapma İP Gizleme(Spoof)

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba Değerli THT Üyeleri ;

Bugün sizlere DOS saldırısı yapma(spoof) ip gizleme yöntemini anlatacağım.

1) Terminali açıyoruz ve hping3 --help yazıyoruz.

2) hping3 -S 172.217.168.46(hedef ip yazıyoruz bu google:)) --spoof 192.168.1.*.*(buraya karşı tarafta gözükmesini istediğimiz İp adresini yazıyoruz gerçeğe yakın bir adres yazalım ki karşı taraf bizim sahte İp adresi kullandığımızı anlamasın. Ve enterlıyoruz işlem tamam :)

HERKESE İYİ FORUMLAR UMARIM YARARLI OLUR :)

Daxtill

Yeni üye
8 Ara 2020
20
0
#DAXGANG
Dostum bu sadece adı üstünde olduğu gibi DOS saldırısı bile sayılmaz sadece Ping atmış olursun ve Kendi networkune de zarar vermiş olursun.

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
DOS saldırıları artık çok eskidi ve bu zayıf bir saldırı biçimi ve kendi wifine zarar verirsin(kalitesine bağlı) :(
yinede ellerine sağlık. :)

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
üniversite internetinin hızını kontrol etmen gerek mesela benim wifim düşük hızda ve ben dos yapınca 20 dk sonra wifi kapanıyor bunun gibi olaylar olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.