GNU/Linux DoTNeT framework

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Merhaba komutanlarım, değerli üyeler. Ben PARROT Security OS kullanıyorum. Visual Studio kurarken (wine den) .Net framework 4.6 (en az) istiyor. Ben bunu PC ye nasıl kurarım?

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Tam olarak sizin takıldığınız yer neresi onu anlayamadım.
Wine ile kurmaya çalıştığınızda nasıl bir hata aldınız? Çıktıları paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Wine ile kurmaya kurmaya çalıştığımda "bu uygulama .NET framework 4.6 ayda üstü gerektiriyor. Windows Update den güncellemeyi edinebilirsiniz yoksa 'link'" Diye hata alıyorum. Kısacası .NET i güncelle yoksa açmam diyor.

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Wine ile kurmaya kurmaya çalıştığımda "bu uygulama .NET framework 4.6 ayda üstü gerektiriyor. Windows Update den güncellemeyi edinebilirsiniz yoksa 'link'" Diye hata alıyorum. Kısacası .NET i güncelle yoksa açmam diyor.

Buradan
.net Framework 7.0' ı indirin. Wine ile kurulumunu gerçekleştirin. Ancak C:/ dizinine kurmanız gerekmektedir. Linux' un kurulu olduğu kısıma değil Wine' ın dosyaları muhafaza ettiği kısıma kuracaksınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.